
11:20, 24 лютого 2022 р.
Надійне джерело
«Зберігайте спокій» - очільник Полтави звернувся до мешканців (ВІДЕО)

Сьогодні до полтавців звернувся очільник міста:
«Шановні полтавці! Зберігайте спокій. Я на роботі постійно 24 на 7. Прошу, не покидайте місто. Залишайтеся вдома. По можливості кому це необхідно заправте машини. Комунальний транспорт працює в штатному режимі.
Бомбосховища в належному стані. Якщо почуєте звуки сирен — це Увага! Слід включити телевізор або радіо. Я буду на зв’язку. Уникайте провокацій. При появі озброєних людей — негайно покидайте небезпечну зону. Зберігайте спокій!» - зазначив мер Полтави.
Також він закликав полтавців уникати місць великого скупчення людей та не вступати у суперечки із незнайомими людьми.
Пам’ятайте, що потрібно тримати при собі документи, що посвідчують особу, паспорт чи «Дію».
Читайте також: Офіційна зява щодо ситуації на Полтавщині: влада працює, поліція патрулює, військові захищать область і Україну
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:46, 20 лютого
11:24, 28 лютого
08:27, 20 лютого
07:54, 3 березня
live comments feed...