• Головна
  • Магічний день лютого – 22.02.2022. Що означає ця дата та що сьогодні не можна робити?
08:30, 22 лютого
Надійне джерело

Магічний день лютого – 22.02.2022. Що означає ця дата та що сьогодні не можна робити?

Магічний день лютого – 22.02.2022. Що означає ця дата та що сьогодні не можна робити?

Сьогодні – дзеркальна дата – 22.02.2022 – день шести двійок. Він вважається найбільш енергетично зарядженим днем цього року. Деякі астрологи дотримуються думки, що комбінація двійок – одна з найсильніших дат століття.

Магічний день лютого – 22.02.2022. Що означає ця дата та що сьогодні не можна робити?, фото-1

Чим особлива дата 22.02.2022?

22 лютого 2022-го називають енергетично найсильнішою датою всього року. Крім того, що ця дата читається однаково в обидві сторони і містить шість двійок, вона випадає на 22-й місячний день і на другий день тижня – вівторок.

У нумерології число 2 уособлює гармонію, любов, дружбу, дипломатію та «золоту середину». Тому день 22.02.2022 корисно провести в оточенні близьких, спробувати відновити стосунки після сварки та знайти нових друзів. Всесвіт сприятиме планам за умови, якщо задуми добрі та чисті.

Що можна робити у цей день?

Як і будь-яка інша, ця дзеркальна дата гарний час для нових починань в будь-якій сфері: заручини, початку спільного життя, весілля, нових відносин, зміни місця роботи, власної справи, довгострокового планування. Цей день потрібно провести спокійно, уникаючи конфліктних ситуацій і суперечок. Це прекрасний шанс зміцнити відносини в парі. Добре буде примиритися з дорогими серцю людьми і забути старі образи.

Також корисно зайнятися роботою над собою, медитацією, а також зробити щось приємне для себе: наприклад, сходити в кіно чи салон краси. Цей день важливо провести в гармонії з собою та оточенням, в атмосфері дружелюбності та взаєморозуміння.

Що сьогодні заборонено?

У дзеркальну дату астрологи та езотерики категорично не рекомендують сумувати, підвищувати голос, конфліктувати, заздрити, ревнувати та бажати зла будь-кому – будь-які негативні думки, слова та емоції можуть мати руйнівний вплив. Всі слова і вчинки неодмінно «віддзеркалять» і повернуться до вас. Тому будьте обережні із почуттями та вчинками.

Як правильно загадати бажання 22 лютого?

Потужна енергетика дзеркальної дати робить цей день воістину чарівним. Сприятливо складати карти бажань на рік вперед, представляючи кожну деталь. Чим краще візуалізувати свою мрію, тим більше шансів, що вона втілиться в життя.

Крім того, загадуючи бажання, астрологи радять не вживати вираз «Я хочу, щоб». Потрібно мислити так, ніби бажане у вас вже є. Тому загадуючи заповітну мрію, потрібно уявити собі картинку майбутнього і вимовити «у мене є». Використовуйте теперішній час і найкращий для цього час - 22: 22.

Магічний день лютого – 22.02.2022. Що означає ця дата та що сьогодні не можна робити?, фото-2

Чи варто призначати весілля на магічну дату?

Головна заборона в дзеркальну дату стосується весільних церемоній. Багато закоханих намагаються вибрати для дня весілля особливу дату. Проте, астрологи не радять призначати церемонію одруження на 22 лютого 2022 року.

В першу чергу, вівторок - не найкращий день для укладення таких союзів. У цей день планетою-покровителем є Марс, який ризикує приректи сімейні відносини на постійні конфлікти та сварки.

По-друге, в цей день місяць буде знаходиться в знаку Скорпіона. Весілля в цей день додасть шлюбу випробувань ревнощами.

З іншого боку, 22 лютого - 22 місячний день, тобто ще дві двійки в цьому дні. З цієї точки зору день схильний для створення сім'ї, особливо між людьми, які є представниками творчих професій та професій, пов'язаних з фінансами.

Читайте також: Полтавці матимуть довгий вікенд на початку весни: перелік днів

Не забувайте підписуватися на наш Telegram, щоб стежити за новинами Полтави у месенджері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дата #нумерологія #астрологи #магія #цифри #бажання #весілля
Оголошення
live comments feed...