• Головна
  • Пішов з життя ветеран - медик Олег Колісник
09:04, 18 лютого
Надійне джерело

Пішов з життя ветеран - медик Олег Колісник

Пішов з життя ветеран - медик Олег Колісник

Сьогодні стало відомо про смерть ветерана, медика Олега Колісника. 

Ветеран-медик майже 10 років працював у Полтавській обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського  — з 2012 року на посаді палатної медсестри відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У 2014 році він вирушив на фронт, служив у 8-й Полтавській окремій автомобільній санітарній роті. У жовтні 2014-го у складі 79-ї десантної бригади 10 днів обороняв Донецький аеропорт.

" Про його самовіддане служіння нагадуватимуть нагороди і вдячність співвітчизників.Наш скромний колега був надзвичайно доброю, чуйною і турботливою людиною. Олег був переконаний, що бути медичним працівником можуть далеко не всі, а тільки виключно професійні і небайдужі до пацієнтів люди. Кілька років тому він став фіналістом відзнаки для молодих медиків в номінації «За турботу і ласку до хворого» Ордену Святого Пантелеймона.

Важко сприйняти те, що його земний шлях виявився таким коротким і Олегу Коліснику судилося прожити всього 31 рік. Але він встиг зробити дуже багато добра. Висловлюємо глибокі співчуття родині, близьким, бойовим побратимам. Світла пам‘ять і вічна шана" - сказано у повідомленні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ветеран #некролог #війна
Оголошення
live comments feed...