• Головна
  • Представили тимчасового виконувача обов’язків начальника Полтавського районного управління поліції
10:22, 16 лютого
Надійне джерело

Представили тимчасового виконувача обов’язків начальника Полтавського районного управління поліції

Представили тимчасового виконувача обов’язків начальника Полтавського районного управління поліції

Очільник поліції Полтавщини Євген Рогачов представив особовому складу тимчасового виконувача обов’язків начальника Полтавського райуправління поліції - полковника поліції Ігоря Мрачка.

Євген Рогачов зазначив:«Ігор Миколайович Мрачко пройшов свій життєвий та службовий шлях від оперуповноваженого карного розшуку поліції Київської області, кілька років керував Лубенським райвідділом поліції Полтавщини та перебував у посаді заступника начальника відділу розкриття злочинів проти особи управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Одеській області. Переконаний, що разом із колективом новому керівнику вдасться суттєво покращити роботу підрозділу щодо попередження та розкриття злочинів в обласному центрі та Полтавському районі. Успішно впровадити новітні проєкти та технології, що дозволять створити належний безпековий простір на території обслуговування та сприятимуть підвищенню рівня довіри громадян».

Особливу увагу начальник поліції Полтавщини акцентував на протидії наркозлочинам (особливо пов’язаним із торгівлею наркотиками з використанням мережі Інтернет та методом «закладок»), злочинам у сфері економіки, пов'язаних з незаконним використанням бюджетних коштів. Також полковник поліції націлив особовий склад на посилення превентивної роботи щодо запобігання різним видам шахрайств, квартирним крадіжкам та вуличній злочинності.

«Пам’ятайте, що головним критерієм оцінки роботи поліції є довіра людей. А цього можна досягти виключно в тісній співпраці між правоохоронними органами, територіальними громадами, органами місцевої влади та самоврядування» - резюмував Євген Рогачов.

На Полтавщині вбили чоловіка: поліція почала розслідування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #керівництво #зміни
Оголошення
live comments feed...