• Головна
 • Що таке електронна сигарета Elf Bar (Ельф бар)?
Новини компаній
09:30, 18 лютого

Що таке електронна сигарета Elf Bar (Ельф бар)?

Новини компаній

Elf bar - це компанія, що займається виробництвом одноразових електронних сигарет, котрі випускаються під однойменною назвою. POD-системи міцно закріпилися на ринку нікотинових продуктів, відрізняючись від звичайних цигарок чималою кількістю переваг. Виробники Elfbar змогли створити ідеальний варіант простого та витонченого електронного пристрою для куріння. Та головне, що він нічим не поступається цигаркам. Одноразки Elfbar стрімко набрали популярність завдяки практичності та великому вибору смаків. Ельф бар настільки збільшили різноманіття своєї продукції за різними критеріями, що вам знадобиться невеликий гід, котрим ми спробуємо сьогодні для вас стати.

Що таке електронна сигарета Elf Bar (Ельф бар)?, фото-1

Які бувають Ельфбари?

Компанія Elfbar помітила зацікавленість людей у своєму продукті, тому стала активно розширювати вибір електронних сигарет. Лінійки одноразок Ельфбар відрізняються між собою в першу чергу кількістю затяжок: от 800 до 4000. Одноразові електронні цигарки Elfbar на 800 - 2000 затяжок мають дві варіації: звичайна та LUX. Корпуси звичайних пристроїв покриті одним або декількома кольорами, а LUX - малюнком. Переплачувати за цікавий дизайн не доводиться, оскільки ціна Ельф барів з однаковою кількістю затяжок, але різним оформленням або смаками – однакова. Стандартні одноразки Ельф бар містять 5% нікотину, однак компанією була випущена додаткова лінійка легших електронок з 2-х відсотковим вмістом – гарний варіант для новачка. Також відрізняють Ельфбари, що заряджаються та ті, які не мають можливості підзарядки. Електронні сигарети Elf bar з великою кількістю затяжок - від 3500 до 4000 зроблені з можливістю їх заряджати. Чи можна підзарядити звичайну електронку Елф бар, спробуємо розібратися далі.

Як зарядити електронну сигарету Elfbar та чи варто взагалі це робити?

Чому ж постає питання про перезарядження електронних сигарет Ельф бар, в котрих затяжки теоретично ще можуть залишатися? Пристрій перестає працювати, оскільки акумулятор відпрацьовує своє та розряджається, але в картриджі ще може залишатися невелика кількість рідини. Виробником одноразової електронки Elf bar не передбачено заряджання пристроїв з кількістю затяжок від 800 до 2500. Особливі “умільці” навчилися розв’язувати цю проблему самостійно, тому на Ютубі можна зустріти безліч відео “Як заряджати Elfbar”. Проте автори таких відео не попереджають, що це дуже небезпечне дійство, яке здатне призвести до короткого замикання акумулятора.

Що таке електронна сигарета Elf Bar (Ельф бар)?, фото-2

Смаки Елф Бар (Elf Bar): лінійка

Ключовою причиною настільки великого числа покупців є варіація смаків, що може мати електронна сигарета Elfbar. Найбільшою популярністю серед усього різноманіття користуються такі смаки Ельфбару:

 • Watermelon - солодкий стиглий кавун;
 • Peach ICE - соковитий персик з холодком;
 • Banana ICE - охолоджений банан;
 • Coconut melon - тропічний мікс кокосу та дині;
 • Blue razz lemonade - класичний коктейль з блакитної малини;
 • Kiwi passionfruit guava - ще одне тропічне поєднання, але вже стиглих ківі, маракуйя та гуави;
 • Sour apple - стигле яблуко з кислинкою;
 • Grape - класика солодкого винограду;
 • Strawberry ice cream - полуничне морозиво, що охолоджує;
 • Pink lemonade - яскрава суміш ягід у літньому лимонаді;
 • Strawberry banana - солодке смузі з полуниці та банану тощо.

Зверніть увагу, тут перераховані не всі смаки Ельф бар, котрі пропонує компанія - їх набагато більше!

Що таке електронна сигарета Elf Bar (Ельф бар)?, фото-3

Переваги електронної цигарки Elf bar

Серед переваг цигарок Elfbar, окрім величезного вибору смаків, особливо виділяються:

 • компактність, яка дозволяє завжди мати пристрій при собі;
 • лаконічний дизайн;
 • прийнятна ціна;
 • відсутність необхідності робити будь-які попередні дії для того, щоб почати користуватися електронною цигаркою Elf bar.

Серед великого різноманіття яскравих смаків, а також варіацій кількості затяжок, ви обов’язково підберете необхідний для вас Ельф бар та залишитеся їм задоволені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...