• Головна
  • Чи відмінять цьогоріч ДПА у школах?
08:29, 11 лютого
Надійне джерело

Чи відмінять цьогоріч ДПА у школах?

Чи відмінять цьогоріч ДПА у школах?

Вчора, під час брифінгу, котрий відбувся в Полтавській ОДА за участю представників МОН і МОЗ журналісти  місцевих ЗМІ поцікавилися, серед іншого, чи не відмінять цьогоріч ДПА у школах України.

Зокрема, міністр Сергій Шкарлет наголосив, що така можливість не виключена.

Як відомо, 31 січня на офіційному інтернет-представництві Президента України опублікували петицію під назвою «Відміна обов'язкового ДПА 2022 для учнів 4, 9 та 11 класів».

«У зв'язку з епідемією коронавірусу та запровадженням дистанційного навчання в областях, які знаходяться в червоних зонах, пропонуємо відмінити Державну Підсумкову Атестацію для учнів четверних, дев'ятих та одинадцятих класів у зв'язку з нееквівалентною кількістю часу для опрацювання та засвоєння програми учнями на оннайн-навчанні в порівнянні до очної форми навчання в школі. Учням досить важко підготуватися до екзамену на дистанційній формі навчання та це буде несправедливо по відношенню до учнів, яким відмінили обов'язкове ДПА у 2021 і 2020 році, які опинилися в аналогічній ситуації», - йдеться у петиції.

Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина підтвердила, що питання буде досконально вивчено, але що ДПА є важливим елементом для країни, бо це зріз знань, - говорить Юлія Гришина.

« Через дистанційне навчання, котре у наших закладах освіти вимушено триває через пандемію, зараз не зовсім зрозуміло, яка якість освіти» - наголосила Гришина.

У МОЗ розподілили до регіонів 60 тис. курсів препарату «Молнупіравір»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #ДПА #екзамени
Оголошення
live comments feed...