• Головна
  • Коли у Полтаві з’явиться хоспіс на базі КП «3 –а клінічна лікарня ПМР»?
14:30, 9 лютого
Надійне джерело

Коли у Полтаві з’явиться хоспіс на базі КП «3 –а клінічна лікарня ПМР»?

Коли у Полтаві з’явиться хоспіс на базі КП «3 –а клінічна лікарня ПМР»?

Під час засідання постійної комісії Полтавської міської ради з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства серед інших питань торкнулися теми створення у Полтаві хоспісного відділення. Тему обговорюють вже кілька років, адже питання для Полтави надзвичайно актуальне – жодного хоспісу в Полтаві немає, на відміну від інших міст. Кілька років тому фахівці департаменту охорони здоров'я переймали досвід колег з Харкова, де заклад створили одними з перших в Україні. 

Попередньо, у Полтаві хоспіс було вирішено створити на базі КП «3 – а міська лікарня ПМР». Однак, на заваді стала пандемія коронавірусної інфекції, адже з її початком саме третя лікарня була визначена як така, що надає допомогу хворим на COVID-19. Відтак, ідея була відтермінована.

- Нагальність та необхідність створення хоспісного відділення у Полтаві ні кого не викликає сумнівів жодних. Однак, прогнозувати, коли завершиться пандемія ми теж поки що не можемо. Як тільки будемо бачити, що ситуація змінилася – одразу створюємо проект і будемо над цим працювати - наголосив директор департаменту охорони здоров’я ПМР Сергій Котов.

Де саме у лікарні створять хоспіс – ще будуть вирішувати. Попередньо дехто з депутатів пропонує створити його на першому поверсі лікарні, де нині розташоване травматологічне відділення. Однак, на засіданні прозвучали заперечення : адже наявність травматології в той час, коли існує воєнна загроза – стратегічна необхідність. Як варіант – на другому поверсі поєднають хірургічне та травматологічне відділення. В будь – якому випадку остаточне рішення будуть приймати тільки тоді, коли припиниться пандемія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хоспіс #Полтава #КП "3-а міська лікарня ПМР"
Оголошення
live comments feed...