• Головна
  • Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не збирається на відпочинок
12:36, 15 червня 2013 р.

Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не збирається на відпочинок

Полтавець Микола Сліпко, який не чує,  безперервно працює на ВП УТОГ 45 років.

Йому може позаздрити будь-який колега. Чоловік на сьогодні має найбільший стаж роботи на підприємстві. Розпочинав він власну  трудову  діяльність з токаря, а сьогодні – фрезерувальник.

—  На моєму підприємстві все добре. Ми можемо жити, ми можемо працювати, отримувати заробітну плату. У  мене є сім’я і всі ми задоволені з цього. І доки я можу, я продовжую роботу на своєму місці,  - розповідає мовою жестів через сурдоперекладача чоловік.

Микола Сліпко разом зі своїми колегами приймає сьогодні вітання. Полтавському виробничому підприємству «Універсал» УТОГ виповнилося 80 років. І весь цей час товариство  допомагає людям, які живуть в тиші,  розвиватися, навчатися, знаходити роботу та пристосовуватися у гучному світі.

На свято запросили усіх, хто пов’язаний з товариством. У фойє виставку сувенірних робіт розглядають нинішні працівники та  люди, які вже давно на пенсії.  Мовою жестів спілкуються між собою молоді та літні люди.

Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не  збирається на відпочинок (+ фото)

Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не збирається на відпочинок (+ фото)

УТОГівці зібралися на святкування 80-річчя товариства

На урочистій частині заходу згадали про історію становлення полтавського УТОГу.  За 80 років існування воно перетворилося з об’єднання невеликих артілей на  повноцінне підприємство.  З усієї області тут збирали людей з вадами слуху, навчали їх та працевлаштовували. Не забували й про художній та фізичний розвиток, створювали клуби за інтересами.  Починали тут з випуску деталей для швейних машинок та дійшли до створення  низьковольтної апаратури для сучасних виробництв.

Читайте також: У Полтаві журналіст прожила один день життям людини, що не чує

УТОГівцям на урочистостях дарували техніку, картини та квіти.  А кращих працівників нагородили відзнаками.

Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не  збирається на відпочинок (+ фото)

Полтавець, який не чує, працює 45 років поспіль і не збирається на відпочинок (+ фото)

—   Мета роботи цього товариства — це навіть не отримання прибутку. Хоча прибуток й потрібний, щоб розвиватися. Навіть з нульовою рентабельністю  наша ціль — забезпечити людей роботою, достойною зарплатою і зайнятістю, — говорить Борис Акінін, директор ВП «Універсал» УТОГ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...