• Головна
  • Шовковистий тенсел: описання тканини, де використовується
Новини компаній
17:57, 8 лютого

Шовковистий тенсел: описання тканини, де використовується

Новини компаній

Зараз існує глобальний тренд на екологічність та бережливе ставлення до природи. Це стосується майже всіх сфер людської діяльності, в тому числі й виробництва тканин.

Що таке тенсел?

Тенсел, або ж ліоцелл – це штучно вироблений з натуральної сировини матеріал. Він з’явився відносно нещодавно. В якості сировини для виробництва даного виду тканини використовується деревина евкаліпту. Важливо зазначити, що кожен з процесів виробництва тканини є екологічно чистим та безпечним. В результаті виробництва не відбувається забруднення оточуючого середовища якими-небудь побічними продуктами.

Тому, найголовнішою особливістю та перевагою стенселя є екологічність як безпосередньо самого матеріалу, так і виробничого процесу. До того ж, даний вид тканини є цілком біорозкладним (при чому, за короткий термін часу).

Купити тканину тенсел можна для шиття білизни, одягу, в тому числі і верхнього, халатів тощо.

Шовковистий тенсел: описання тканини, де використовується, фото-1

Така тканина може як повністю складатись з волокон, отриманих з евкаліптової деревини, так і містити деякі домішки, наприклад, бавовну, вовну або ж синтетичне волокно.

Переваги тканини

  • Приємні тактильні відчуття. Даний вид тканини надзвичайно приємний на дотик.
  • Матеріал ліоцелл (або ж тесел) відноситься до гіпоалергенних.
  • Ще однією важливою перевагою є його стійкість до появи катишків, які доволі часто псують зовнішній вигляд одягу.
  • Екологічність як самого матеріалу, так і виробничого процесу.
  • Гігроскопічні властивості кращі, ніж навіть у натуральної бавовняної тканини. Тож, волога не накопичується у волокнах, а за короткий термін здатна випаруватися.
  • Антибактеріальні властивості. Завдяки тому, що для виробництва тенселя https://iamtex.com.ua/product-category/tensel використовують евкаліптову деревину, на даному різновиді тканини не живуть пилові кліщі, а також різні інші мікроорганізми.
  • Ще одним приємним бонусом ліоцеллу є здатність цієї тканини підтримувати терморегуляцію. Тобто, у літній сезон в одязі, виготовленому з стенселю не буде спекотно, а взимку ж, навпаки, він здатен зігрівати.

При всіх своїх перевагах, є декілька правил догляду за тенселем. Ця тканина може незначно сідати після прання. Обов’язково необхідно ознайомитись з рекомендаціями виробника щодо догляду, чи дозволено прати (або необхідна виключно суха чистка), в якому режимі можна прати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...