• Головна
  • Полтавці взяли участь у міжнародній конференція «ABC: Ukraine & Partners».
17:19, 14 червня 2013 р.

Полтавці взяли участь у міжнародній конференція «ABC: Ukraine & Partners».

У Києві на НСК «Олімпійський» проходить міжнародна конференція «ABC: Ukraine & Partners», в якій взяла участь полтавська делегація на чолі з заступником голови – керівником  апарату  ОДА Валерієм Пархоменком.

 Це перший в Україні щорічний бізнес-форум, який ставить перед собою мету показати міжнародному бізнесу, куди і як варто інвестувати в Україну.

Як повідомив заступник керівника області, представники Полтавщини взяли участь у засіданні круглого столу «Від Євро 2012 до Євробаскету 2015 і Зимової Олімпіади 2022».

«Учасники засідання  розглянули питання виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо будівництва спортивних майданчиків, підготовки юних спортсменів та популяризації здорового способу життя», – зазначив Валерій Пархоменко.

Програма конференції передбачає 16 панельних дискусій та круглих столів з найактуальніших питань української економіки, зокрема, агропромислового сектора, ІТ-галузі, фармацевтики.

У ній беруть участь представники міжнародних корпорацій і фінансових структур, українські та закордонні бізнесмени, політики, високопоставлені чиновники, дипломати представники наукових кіл, економічні експерти та журналісти.

 

Полтавці взяли участь у міжнародній конференція «ABC: Ukraine & Partners»., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...