• Головна
  • У міській раді зареєстрували петицію за збереження Вічного вогню
13:31, 8 лютого
Надійне джерело

У міській раді зареєстрували петицію за збереження Вічного вогню

У міській раді зареєстрували петицію за збереження Вічного вогню

Ось вже кілька тижнів поспіль у Полтаві точаться суперечки. На сайті Полтавської міської ради за петицію під №639 "Відмовитись від використання газу на двох монументах "Вічного вогню" в Полтаві" проголосували вже 267 людей. Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради петицію мають підтримати 250 мешканців полтавської громади.

Нагадаємо, автор петиції, полтавець Сергій Антоненко, пропонує полтавській владі скористатись досвідом інших міст, які або повністю відмовилися від використання газу на комплексах із Вічним вогнем, або вмикають його лише кілька разів на рік. Таким чином бюджет Полтави може зекономити близько мільйона гривень, які можна спрямувати на інші потреби містян.

Із приводу вимкнення Вічного вогню вже висловлювався міський голова Полтави Олександр Мамай. Він зауважив, що вогонь горітиме, доки він буде міським головою.

Сьогодні ж на сайті міської ради зареєстрували зустрічну петицію - за збереження Вічного вогню. У ній сказано: 

Сьогодні деякі політичні сили, хочуть нав'язати полтавцям свої погляди, та зруйнувати символ перемоги у Великій Вітчизняній Війні - Вічний Вогонь. У роки війни на території Полтавської області загинуло 221 тисяча, а в самій Полтаві 18 200 осіб. Ці люди наші дідусі та бабусі захищали наше з вами майбутнє і ми не дозволимо загасити пам'ять про їх подвиг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вічний вогонь #петиція #міська рада
Оголошення
live comments feed...