• Головна
  • У Полтаві протестували приватні підприємці
14:20, 7 лютого
Надійне джерело

У Полтаві протестували приватні підприємці

У Полтаві протестували приватні підприємці

Сьогодні у всіх обласних центрах України походять акції протесту малих підприємців. Учасники вимагають скасувати закони, що передбачають обов'язкове використання касових апаратів, а також знизити тарифи на енергоносії для бізнесу. Не стала винятком і Полтава – кілька десятків людей прийшли до будівлі ОДА:

Говорить підприємець Анатолій Леонтьєв:

У Полтаві протестували приватні підприємці, фото-1

- Нещодавно вступив у дію закон щодо повної фіскалізації приватних підприємців. Ми зібралися тут, що би донести до влади – приватні підприємці це не «уклоністи», це люди, які чесно заробляють собі на життя і не порушують закон. Ми сплачуємо податки, і збільшення доходів від фіскалізації бюджет не отримає. Але кожен приватний підприємець нестиме дуже великі збитки – збитки часу та фінансові. Адміністрування касового апарату. Хоча і розповідають, що воно безкоштовне – це фейк. Державний продукт, що був створений ( РРО) він не працює. Потрібно купувати приватні програми. Кожна помилка ФОПа – це штраф. Навіщо нас так утискати? Все це унеможливлює нашу діяльність, знищує нас, як клас. ФОПи – це основа нації, ні – фіскалізації! Це наші основні гасла! Ми розуміємо, що від ОДА нічого не залежить, але ми вийшли, аби заявити про те, що ми є. І що з нашими утисками будуть страждати місцеві бюджети. Бо податки, які ми платимо йдуть у місцеві бюджети, а якщо нас знищити – зменшиться і кількість податків. Лише з першого грудня по Україні закрилися понад 400 тисяч ФОПів!

Анатолій Волинець впевнений : фіскалізація є злочином проти підприємців:

У Полтаві протестували приватні підприємці, фото-2

- Статус підприємця у нашій державі занижений повністю. Нас всіляко маргіналізують – називають злісними неплатниками податків, звинувачують у тому, що через нас не отримують кошти вчителі та лікарі. Якщо під час локдаунів мікробізнес звільнили від оподаткування, нам натомість нав’язують фіскалізацію. Я – підприємець другої групи, щомісяця сплачую кошти в податкову. Фіскалізація жодної копійки не дасть у бюджет. Нам розповідають, що вся Європа так працює і скрізь стоять касові апарати. Це неправда. Ми всі були у Європі і бачили безліч магазинчиків, у яких немає касових апаратів. На мою думку – фіскалізація це злочинна схема!

У Полтаві протестували приватні підприємці, фото-3

Підприємці говорять – вони продовжуватимуть акції протесту, і наступний крок – участь у всеукраїнській акції, яка планується в Києві.

Читайте також: У Полтаві набрала необхідну кількість голосів петиція за вимкнення газу на Вічному вогні

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протести #фопи #фіскалізація
Оголошення
live comments feed...