• Головна
  • Полтавська автозаправка надала приміщення для пункту базування бригад екстреної медицини
12:45, 14 червня 2013 р.

Полтавська автозаправка надала приміщення для пункту базування бригад екстреної медицини

Приємно відзначити, що поліпшувати якість надання екстреної медичної допомоги та виконувати норматив прибуття бригад на виклики у межах 10 хвилин медикам допомагають небайдужі люди – представники компанії мережі автозаправних станцій «Надія».

Вони люб’язно надали приміщення бригадам екстреної медичної допомоги на базі своїх автозаправок для розміщення пунктів тимчасового базування. Наразі їх діють два – у Полтаві по вулиці Зіньківській та у смт. Решетилівка.

Як сказала заступник головного лікаря станції екстреної медичної допомоги м. Полтава Лариса Мирошниченко: «Такий пункт, розташований у Полтаві, дозволяє забезпечувати якнайшвидше прибуття бригад екстреної меддопомоги до прилеглих мікрорайонів та найближчих населених пунктів Полтавського району – Гожули, Лавки, Браїлки, Івонченці, Яківці тощо. Адже ми знаємо, як у нашому місті завантажені дороги, особливо – у години «пік».

Та й медичний персонал має змогу у більш комфортних умовах у затишному приміщенні перепочити, набратися сил, випити чаю або кави, прийняти душ, а не знаходитися у санітарному автомобілі у будь-яку погоду – дощ, холод або спеку.

Полтавська автозаправка надала приміщення для пункту базування бригад екстреної медицини, фото-1

«Ми плануємо відкрити такі пункти на всіх наших 40-а заправках, що розташовані упродовж траси державного значення», – повідомила менеджер компанії «Надія» Олена Оранська і продовжила, що проектування нових автозаправних станцій здійснюється з урахуванням розміщення таких пунктів.

Як говорить крилатий вислів: «Добра справа дорого коштує». Дійсно, нічого не може бути найдорожчим, ніж милосердні серця та розуміння важливості дбання про життя та здоров’я ближніх, як це роблять спонсори з компанії «Надія».

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...