• Головна
  • Обстеження на мамографі: де пройти безкоштовно?
13:30, 2 лютого
Надійне джерело

Обстеження на мамографі: де пройти безкоштовно?

Обстеження на мамографі: де пройти безкоштовно?

На базі КП “4-а МКЛ ПМР” вже сім років успішно функціонує кабінет мамографії , який почав працювати одним із перших у Полтаві і по сьогоднішній день обслуговує безкоштовно жінок міста та всіх охочих.Обстеження проводиться за попереднім записом при наявністю електронного направлення з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.

З 2014р.було виконано понад 14000 обстежень внаслідок яких виявлено патологічні зміни з безсиптомним протіканням, пацієнти вчасно були направлені до лікарядля дообстеження та лікування.

В кабінеті виконується як скринінгове так і діагностичне обстеження на високотехнологічній апаратурі, комлекс рентгенівський мамографічнийцифровий. Опис та висновок мамограм здіснюється на протязі 5-10 хв. лікарем-рентгенологом з досвідом роботи понад 14 років. У разі необхідності консультація надається лікарем-мамологом ,який є в штаті лікарні та знаходиться в сусідньому кабінеті.

Телефон реєстратури 095-398-21-77 для попереднього запису та довідок.

Записатися онлайн: https://helsi.me/doctor/2b61c22d-e584-422e-ad78-b1e4d2d03ebc

Також мамограф працює у КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»:

Заклад проводить мамографію за Програмою медичних гарантій – безкоштовно. Обстеження проводять висококваліфіковані лікарі на сучасному обладнанні за попереднім записом та за наявності електронного направлення з дотримання всіх протиепідемічних вимог. Додаткова інформація за телефоном 066-081-42-67

КП "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"

Під час огляду у жіночій консультації закладу і підозрі на патологію пацієнток напрявляють на УЗД молочних залоз. Пацієнток старше сорока років направляють для проходження мамографії в лікувальні заклади, де укладено відповідний пакет з НСЗУ ( це КП «1-а міська клінічна лікарня ПМР» та КП «4-а міська клінічна лікарня ПМР»). Важливо! Для того, аби потрапити на огляд гінеколога вам не потрібне електронне направлення від сімейного лікаря – достатньо зателефонувати до реєстратури і записатися на прийом до гінеколога у зручний для вас час. Телефон для довідок 60-71-79

Загальновідомий факт: чим раніше виявлено хворобу, тим успішніше вона піддається лікуванню.

Тому не нехтуйте здоров'ям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мамографія #обстеження #лікарні
Оголошення
live comments feed...