![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:00, 29 січня 2022 р.
Надійне джерело
На Полтавщині поліцейські затримали двох жінок, які вкрали гроші у 79-річної бабусі (ВІДЕО)
![На Полтавщині поліцейські затримали двох жінок, які вкрали гроші у ... На Полтавщині поліцейські затримали двох жінок, які вкрали гроші у 79-річної бабусі (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
27-го січня, близько 10-ї години до відділення поліції у Гадячі звернулися сусіди літньої жінки. Вони повідомили, що у будинок 79-річної місцевої жительки проникнули дві жінки, які назвалися працівницями соціальної служби. Вони викрали у бабусі гроші, але вона запам’ятала марку автомобіля, на якому вони поїхали. Коли на місце події прибули поліцейські, жінка розповіла їм прикмети зловмисниць та описала авто.
![На Полтавщині поліцейські затримали двох жінок, які вкрали..., фото-1 На Полтавщині поліцейські затримали двох жінок, які вкрали гроші у 79-річної бабусі (ВІДЕО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На пошук жінок орієнтували особовий склад поліцейських Гадяцького та суміжних підрозділів. Невдовзі група реагування патрульної поліції зупинила автомобіль на трасі Гадяч – Миргород, неподалік села Попівка.
У авто знаходилися 51-річна жителька Черкащини та 48-річна жителька Житомирщини, яких підозрюють у скоєнні крадіжки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.
Жінкам повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій за попередньою змовою осіб. За санкцією частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України їм загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на термін до п’яти років.
Раніше на Полтавщині шахрайка виманила у жінки 55 тисяч гривень.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...