Новини компаній
14:52, 25 січня 2022 р.

Для чого потрібний мотоблок?

Новини компаній

Купити мотоблок в Україні не складно, і сьогодні у продажі є великий асортимент подібної техніки. Агрегат з легкістю впорається з сільськогосподарськими роботами, а також зможе перевезти вантажі. Завдяки тому, що зараз можливо легко придбати запчастини до мотоблоків (наприклад, за посиланням https://www.automotozip.com.ua/selxoztexnika/zapchasti-k-motoblokam), на них частіше стали звертати увагу не лише аграрії, але й дачники. Втім, останні часто не наважуються робити покупку, оскільки не дуже добре поінформовані про можливості цієї техніки, на яких ми зосередимось в межах нашої статті.

Що таке мотоблок?

Мотоблок – універсальна компактна машина, здатна виконувати практично усі можливі види сільськогосподарської роботи. Це можливо за рахунок додаткового навісного устаткування про яке мова піде нижче. Популярність мотоблоків серед фермерів України цілком зрозуміла, адже трактор іноді занадто громіздкий для малої території, тоді як мотокультиватор має недостатню потужність для орання важких ґрунтів. До того ж є фінансова причина: мотоблоки мають доступну ціну, а це для нашого споживача один з вирішальних чинників.

Можливості мотоблоку

В залежності від навісних приладь, мотоблок використовується у якості:

  • Плугу, для глибокого орання ґрунту і цілини;

  • Плугу-підгортальника, що необхідний для утворення борозни і підгортання грядок;

  • Роторного плугу, лемеші якого працюють від валу відбору потужності, що дає більшу продуктивність;

  • Культиватору для розпушування ґрунту – в цьому випадку замість коліс мотоблоку одягаються активні фрези;

  • Борони для роздрібнення та рівняння шматків землі, що лишаються після оранки;

  • Картоплекопалки, за допомогою якої бульби піднімаються з-під землі та викидаються на землю;

  • Картоплесаджалки, що нарізає борозни, кидає в них картоплю та засипає ґрунтом;

  • Сіялки, дія якої залежить від культури, яку потрібно посіяти;

  • Косарки для трави, заготівлі сіна або розчищення ділянки від бур’яну. Косарка може бути сегментного або роторного типу і поєднуватись з граблями-ворушилками;

  • Транспортеру вантажів. Для цього мотоблок доповнюється одноосним напівпричепом-адаптером, здатним перетворити його на мототрактор.

Функціонал мотоблоку визначається набором додаткового приладдя та його конструкцією, тому в стандартній комплектації мотоблок має мінімальні можливості. В залежності від потреби, інвентар, який агрегований з мотоблоком, дозволяє справлятися з новими завданнями, які завжди знайдуться на дачі або у фермерському господарстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...