• Головна
  • Скринінг здоров’я новонароджених відтепер проводять у Полтаві
17:31, 19 січня 2022 р.
Надійне джерело

Скринінг здоров’я новонароджених відтепер проводять у Полтаві

Скринінг здоров’я новонароджених відтепер проводять у Полтаві

 Раніше, щоб зробити обстеження малюків на вроджені порушення обміну речовин, доводилося відвозити аналізи до Харкова. Вже місяць неонатальний скринінг на такі небезпечні захворювання, як фенілкетонурія, вроджений гіпотериоз, муковісцидоз, адреногенітальний синдром проводять у Полтаві, на базі обласної лікарні відновного лікування. Про це розповів у соцмережах т.в.о.голови ОДА Дмитро Лунін. 

- Обладнання фінського виробництва закупили коштом обласного бюджету (3,4 млн грн). Рання діагностика дає можливість розпочати лікування з перших днів життя дитини, ще до появи симптомів хвороби й надалі уникнути інвалідності та порушень розвитку малюка - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, вчора у Полтаві на базі КП "Міський клінічний пологовий будинок ПМР" відкрили відділення допомоги новонародженим.Для оснащення новоствореного відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених було виділено кошти місцевого бюджету у сумі 2,6 млн. грн. для закупівлі вкрай необхідного сучасного обладнання, а саме: інкубаторів для новонароджених, дитячих ліжок із підігрівом, дорослих функціональних ліжок, медичних меблів, моніторів пацієнтів та іншого медичного обладнання. Також, близько 300,0 тис. грн. спрямовано власних надходжень пологового будинку для забезпечення потреб відділення у господарському обладнанні та інвентарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #лікарня #пацієнти
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...