• Головна
  • У Диканському районі Міністр АПК відкрив один з найпотужніших насіннєвих заводів в Україні.
11:06, 12 червня 2013 р.

У Диканському районі Міністр АПК відкрив один з найпотужніших насіннєвих заводів в Україні.

В с.Стасі Диканського району відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття новозбудованого насіннєвого заводу ТОВ „Стасі насіння” Піонер Хайбред”, який стане одним з найбільших подібних підприємств у Україні.

Відкривали роботу заводу Міністр аграрної політики та продовольства України М.В.Присяжнюк та Виконавчий Віце-президент компанії DuPont Джеймс С. Борел.

Загалом інвестиції в нові виробничі потужності склали 41,5 мільйонів доларів США. Виробничі потужності заводу: 5000 тонн насіння кукурудзи, 2000 тонн насіння соняшнику.

У вітальному слові Микола Володимирович Присяжнюк наголосив, що реалізація цього інвестиційного проекту черговий раз підтвердждує те, що в Україні створені необхідні умови для залучення інвестицій у аграрний сектор економіки. Міністр зазначив, що запуск цього проекту безумовно сприятиме закріпленню позицій нашої держави на світовому аграрному ринку та дасть потужний позитивний імпульс для високотехнологічного аграрного виробництва.

У Диканському районі Міністр АПК відкрив один з найпотужніших насіннєвих заводів в Україні., фото-1

Заступинк голови облдержадміністрації Володимир Замикула від імені обласної державної адміністрації привітав учасників заходів із черговим значним кроком на шляху розвитку агропромислового комплексу Полтавської області.

Не випадково таке потужне підприємство створене саме на території Полтавської області.

Шлях розвитку компанії Піонер – це разом з тим шлях розвитку виробництва кукурудзи на Полтавщині, який отримав своє вираження у планомірному нарощення обсягів виробництва цієї стратегічної культури, площі якої фактично за десять років зросли з 100 тис.га до майже 600 тис.га у поточному році, що перевищує 12 % площ кукурудзи у державі. Це свідомий стратегічний вибір в аграрній політиці області, який дає стабільно високі економічні результати, дозволяє сформувати надійну кормову базу для динамічного розвитку тваринницької галузі. І поряд з цим було відмічено, що понад 30 % посівів кукурудзи в області проведені насінням селекції компанії Піонер.

Аграрії області давно усвідомили виняткове значення виваженої насіннєвої політики у розвитку високотехнологічного аграрного виробництва.

Володимир Замикула наголосив на перевагах, які отримає область від роботи заводу ТОВ „Стасі насіння” Піонер Хайбред”, це:

- безперебійне забезпечення агроформувань області насінням найвищої якості;

- поширення досвіду ефективної насіннєвої політики в сучасному агропромисловому виробництві;

- створення нових робочих місць;

- наповнення місцевих бюджетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...