В «Олімпійських надіях» стартував сезон відпочинку.

110 юних спортсменів розпочали першу зміну в спортивно-оздоровчому таборі «Олімпійські надії», що в селі Соснівка.

Найкращі легкоатлети та борці мають два тренування в день, посилене харчування та можливість вдосталь поплавати на таборовому пляжі.

Начальник відділу фізичної культури і спорту Юлія Приходько привітала першу зміну, провела вікторину та передала від міської влади подарунки.

Як розповіла директор табору Наталія Скорик, в цьому році повністю оновлено санітарну зону і тепер діти можуть без черг прийняти теплий душ. А в планах після сезону – побудова секційних будиночків, в яких будуть відпочивати юні спортсмени.

– Цього року ми змінили систему розселення і тепер 20 дітей проживають на другому поверсі цегляного корпусу, – зазначила директор. – В таборі цього року буде три зміни, в яких відпочинуть талановиті спортсмени нашого міста. В другу зміну планується приїзд волейболістів із Маріуполя, які зможуть позмагатись із полтавськими спортсменами. Також цього року до наших спортсменів долучаться вихованці з Миргорода. Таким чином, окрім оздоровлення, спортсмени Полтави отримають і серйозну тренувальну практику.

– Я вже п'ятий рік відпочиваю в цьому таборі, – розповів Максим Гайдай. – Кожного року тут стає все краще. Тут я знаходжу нових друзів, тут весело і добре. Приїздять різні команди, ми можемо позмагатись.

– Тут у мене багато друзів, – розповіла Катя Макар. – Мені тут дуже подобається. Тут річка, ми багато купаємось. Беру участь в різних конкурсах, мені весело, я тут не сумую. І я теж тут вже в п'ятий раз.

Спортсмени показали не лише свої натреновані вміння, а й виступили як сильні вокалісти, демонстрували театральні навички та командну гру в забавах. Після урочистостей на всіх чекала бадьора дискотека.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов