• Головна
  • Документальний фільм про журналістику «Відкритий доступ» безкоштовно покажуть у Полтаві
16:40, 10 червня 2013 р.

Документальний фільм про журналістику «Відкритий доступ» безкоштовно покажуть у Полтаві

Полтава стане одним із українських міст, де безкоштовно презентують документальний альманах «Відкритий доступ». Події документальної стрічки розгортаються після вступу у дію закону "Про доступ до публічної інформації, – повідомили на офіційному сайті фільму.

Автори альманаху ­­­­– українські кінорежисери та журналісти знімали фільми в різних регіонах, у столиці, в маленьких містечках та селі. «Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція. Кожен з них готовий протистояти бюрократії та корупції.

Герої надсилають запити, щоб отримати доступ до інформації важливої не тільки для них, а й для інших громадян, іноді навіть для всієї країни. В деяких випадках їм вдається заручитися підтримкою журналістів, громадських активістів, іноді доводиться покладатися лише не власні сили. Комусь із них вдається вирішити проблему, комусь – ні, хтось і далі продовжує боротьбу, але безвідносно до результату, кожен з них зробив усе можливе для того, щоб відстояти власні права.

«Відкритий доступ» складається із 5 новел: «Межигір’я» (автор Володимир Тихой), «Афганець» (автор Дмитро Коновалов), «Школа» (автор Сергій Андрушко), «Будинок з химерами» (автор Жанна Довгич), «У кутку» (автор Дмитро Тяжлов).

Показ відбудеться в антикафе «Посиденьки» (вул. Жовтнева, 2) 12 червня о 18.00.

Після перегляду охочі зможуть взяти участь у обговоренні. Дискутуватимуть також Андрій Куликов, ведучий програми «Свобода слова», автори фільму Сергій Андрушко та Дмитро Тяжлов, герой новели «Школа» Олексій Коршак, героїня новели «У кутку» Зоя Шульга, журналіст Наталка Соколенко та інші.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...