• Головна
  • Перевозити школярів повинен комунальний транспорт, а не Лупаєнко
Партнерський спецпроект
18:00, 5 січня 2022 р.
Надійне джерело

Перевозити школярів повинен комунальний транспорт, а не Лупаєнко

Партнерський спецпроект
Перевозити школярів повинен комунальний транспорт, а не Лупаєнко

Минулого року міська влада відібрала в старостинських округів шкільні автобуси й віддала перевезення приватнику. Цьогоріч він знову виграв фальсифікований тендер і покладе в кишеню втричі більше бюджетних коштів.

Пов’язана з Юрієм Лупаєнком фірма «ТК Експрес-Лайн» перевозитиме сільських школярів уже за 15 мільйонів гривень. Та сама фірма, яка має проблеми з технічним станом транспорту й водіями https://poltava.to/news/62219/ і про що з документами на руках говорив наш Едуард Волков.

Ми проаналізували затрати, і порівняли аналогічні цифри. Наприклад, 1 млн. 828 тис. грн. коштуватиме міському бюджетові у 2022 році перевозити дітей Чорноглазівки та Валок. Натомість Полтавська обласна рада за 1 млн. 840 тис. грн. торік купила спеціалізований шкільний автобус. Підвіз дітей Пальчиківки обійдеться в 1 млн. 998 тис. грн., а за трохи більшу суму – 2 млн. 88 тис. грн. та ж Полтавська обласна рада купує вже спеціалізований шкільний автобус з можливістю перевозити дітей на інвалідних візках.

Тобто замість того, щоб придбати свій, новий, безпечний та спеціалізований транспорт міська влада просто дарує мільйони бюджетних грошей. А можливість відремонтувати і оновити автобуси, які відібрали в сільських шкіл, взагалі не розглядали.

Минулого року неодноразово порушували питання шкільного транспорту. «Рідне місто» проти абсурдного рішення міської влади, єдина мета якого – озолотити «свого» перевізника. А автобуси як зняли з маршрутів, так і не повернули. Вони продовжують просто стояти і ржавіти під відкритим небом на території комунальних підприємств Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #автобуси #міська рада #перевізник #Полтава
Оголошення
live comments feed...