12:56, 10 червня 2013 р.

«Полтавський прорив»

1-2 червня близько 150 курсантів Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн» (керівник Олег Бариш) взяли участь у зльоті допризовної молоді «Полтавський прорив», який відбувся на базі обласного оздоровчого центру «Маяк» за ініціативи та фінансування управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації з нагоди 70-річчя визволення Полтавщини.

У рамках зльоту відбувалися змагання з військово-прикладної підготовки, під час яких у кожному підрозділі визначався кращий курсант. Перед учасниками ставилися завдання зі стрільби з пневматичної зброї, метання гранати, подолання смуги перешкод, користування військовим спорядженням та зброєю, десантування з техніки, стройової підготовки, снайперської та мінної справи. Найкращих результатів у виконанні прикладних вправ досягли Олександр Шевченко, Валерія Нагай, Денис Куницький, Валентин Мухін, Давид Кульбашний, Анна Крайник, Антон Величко, Дмитро Шамхалов, Денис Сергеєв, Дмитро Вакулюк.

«Полтавський прорив», фото-1

Також були проведені командні змагання з лазертагу та страйкболу (військово-спортивної тактичні ігри) «Відвага», під час яких моделювалися ситуації бою, притаманні тактиці партизанських загонів.

Фінальною частиною зльоту стала загальна військово-спортивна тактична гра «Штурм висоти», під час якої у складі 9 взводів курсанти та їх командири виконували атакуючі та захисні дії штурму висоти, споруджували земляні укріплення, орієнтувалися на місцевості за картою та компасом, налагоджували взаємодію у складі підрозділу та між підрозділами.

Слід відзначити відмінну підготовку командирів взводів Юрія Мороза, Олексія Грінько, Олександра Грінько, Владислава Юхименка, Костянтина Горулько,Станіслава Пашолки, Сергія Чепіжного, Олександра Верхоли, Олександра Юхименка, які кваліфіковано проводили навчально-тренувальні заняття та змагання, керували взводами під час тактичних вправ.

Організаційну підтримку у підготовці та проведенні заходу надали управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, ЗОШ №4, ліцей №1, гімназія №9, обласний військовий комісаріат, ветерани збройних сил та Афганістану, обласне товариство сприяння обороні України, працівники МВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...