• Головна
  • На що звернути увагу при купівлі циркуляційного насоса
Новини компаній
11:00, 29 грудня 2021 р.

На що звернути увагу при купівлі циркуляційного насоса

Новини компаній

Циркуляційний насос – це пристрій, який експлуатується у домогосподарстві в системах опалення, а також водопостачання: гарячого та холодного. Його завдання – безперервний обов'язковий обіг рідини. Вона розноситься завдяки насосу у всій системі.

Оскільки вони працюють у безперервному режимі, то до них вимоги досить серйозні. У тому числі при купівлі обов'язково варто перевірити прилад на безшумність, мале споживання електроенергії, надійність та потужність. Рекомендуємо апробувати циркуляційний насос Grundfos Alpha2.

На що звернути увагу при купівлі циркуляційного насоса, фото-1

Як влаштований циркуляційний насос

Конструктивно пристрій ділиться на дві моделі:

  1. З «сухим» ротором. Потужний його можна побачити працюючим на великих площах, магістралях. Головні його частини: електродвигун і камера, що перекачує. Між собою вони з'єднані муфтою. Ротор не взаємодіє безпосередньо з рідиною, а в роботі він робить більше шуму.
  2. З «мокрим» ротором. Застосовують в автономних опалювальних системах у приватних будівлях. Також складається з двох частин, де камера, що перекачує, має фланцеві патрубки. Саме завдяки їм можливе приєднання насоса до трубопроводу. У цієї моделі ротор двигуна стикається з гарячою водою. Щоб вчасно позбавляти систему від повітря, що накопичилося, у приладу є повітровідвідник.

Вибір залежить від того, вибираєте ви обладнання як основний засіб для підприємства або для використання в приватному будинку.

Як вибрати насос

Правильний підбір обладнання гарантує не лише відмінну безперебійну роботу обладнання, а й заощадить бюджет. Тому підійти до купівлі потрібно з усією відповідальністю і, головне, потрібно заздалегідь зрозуміти, система опалення якого функціоналу вам необхідна.

По-перше, власнику будівлі потрібно знати теплову потужність системи. Вона повинна дорівнювати тепловтратам будинку.

По-друге, звертаємо увагу на другий необхідний показник – напір. 

І нарешті, насос повинен функціонувати за більших температур до +110°С.

Також при купівлі потрібно мати на увазі площу будівлі, яку потрібно обігрівати, тип рідини, розмір труб. Є й інші нюанси, до них відносять шум та простота в обслуговуванні.

Продукція Grundfos зарекомендувала себе лише з позитивного боку, тому радимо вам звернути на неї увагу.

Як порахувати продуктивність

Вона залежить від метражу магістралі та обчислюється так:

Q = N / (t2-t1),

де Q – продуктивність,

N – потужність котла,

t2 – максимальна температура води з котла в момент виходу, беруться значення +90…+95°С,

t1 – температура теплоносія на вході, середні показники +60…+70°С.

Потрібно пам'ятати, що чим вужче перетин труби, тим більше теплоносій піддається опору.

Визначаємо напір

Щоб перекачувальна камера мала добрий напір, потрібно правильно розрахувати його гідравлічний опір. Виявити це можна за такою формулою:

H = N + K,

де N – поверховість будинку,

К – середній показник гідравлічних втрат напору на поверх (приблизно 0,7-1,1 м).

У результаті маємо знайти необхідну потужність. Головне, щоб висота водяного стовпа не була рівною фізичній висоті опалювального обладнання. Цифра має бути меншою вдвічі.

Плюси купівлі насосів Grundfos

Насоси Grundfos, вироблені у Данії, користуються довірою у покупців. Якісна збірка, безперебійна робота та відносно невисока вартість — головні переваги, завдяки яким вони здобули авторитет споживачів. При правильній експлуатації прослужать понад 10 років.

Купити пристрій можна не виходячи з дому у нашому інтернет-магазині. Підібрати потрібний варіант для вашої площі допоможуть консультанти. Ми маємо широкий вибір продукції.

На яку б модель не впав ваш вибір, пам'ятайте, що кожен наш бренд служитиме довго, а у вашому будинку завжди буде тепло.

Окрім насосів у нас є інша продукція щодо опалення та водопостачання, яку ми із задоволенням вам підберемо індивідуально.

Висновок щодо вибору

Щоб у вашому будинку завжди було тепло, потрібно підійти ґрунтовно до купівлі насосів та їх монтажу.

Перелічимо значущі якості, про які слід пам'ятати, вирушаючи до магазину. Це безперервна і потужна робота у безперервному форматі, напір, продуктивність. Насоси Grundfos якраз і проходять за всіма необхідними вимогами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...