• Головна
  • Італійські меблі – взірець вишуканого смаку
Новини компаній
08:58, 30 грудня 2021 р.

Італійські меблі – взірець вишуканого смаку

Новини компаній

Італійські виробники меблів визнані в усьому світі завдяки якості продукції, що ними виготовлена. Меблі з Італії – це перш за все надійність, довговічність і вишуканий дизайн. Саме новітні технології обробки сировини та висока якість виготовлення сприяють тому, що італійські меблі служать багато років, не зменшуючи свій функціонал і зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Покриття фасадів – лак, ламінат, шпон та ін. – з плином часу залишаються незмінними. Обшивка італійських меблів не вигоряє, тримається довго, зберігає первісну форму, не зазнаючи деформації.

У чому перевага італійських меблів?

Італійські меблі – взірець вишуканого смаку, фото-1

Головним критерієм при створенні меблів у італійських майстрів є її відповідність антропометричним параметрам людського тіла. Тобто, в першу чергу меблі повинні бути ергономічними. Саме тому конструктори і дизайнери при проектуванні меблів приділяють особливу увагу ергономіці. Ознайомтесь з промо-фото італійських меблів на сайті https://sts.ua/ua/products/232/italyanskaya-mebel/ - всі серії відрізняються високим рівнем зручності та комфорту при бездоганному дизайні.

Італійські меблі – це зразок «чистоти» стилю, ідеальної форми та високої функціональності. Досягнуто це завдяки збереженню національних традицій виготовлення меблів у поєднанні з новітніми технологіями виробництва та ноу-хау в обробці сировини. У результаті італійські меблі відрізняються:

  • бездоганною естетикою;
  • високою якістю;
  • надійністю;
  • міцністю;
  • довговічністю;
  • екологічною безпекою.

Італійські меблі в усьому світі є взірцем бездоганного смаку та статусності їх володарів.

Особливість італійського підходу до виробництва

На меблевих фабриках Італії незбагненно поєднуються багатовікові традиції, новітні технології виробництва і світові дизайнерські тренди. Завдяки комплексному підходу дизайнери і конструктори-розробники створюють високоякісні меблі, які знаходять шанувальників і прихильників у всіх куточках світу.

Італійські меблеві компанії орієнтовані на побажання споживачів. Зазвичай у команду дизайнерів запрошують фахівців з усіх куточків світу, в результаті чого італійські меблі відповідають естетичним вимогам і вподобанням людей з різним менталітетом. Завдяки тому, що цікаві дизайнерські знахідки реалізуються, меблі стають примірником творчого підходу до утилітарних виробів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...