• Головна
  • Система вирівнювання плитки (СВП): суть, особливості та тонкощі використання
Новини компаній
13:11, 22 грудня 2021 р.

Система вирівнювання плитки (СВП): суть, особливості та тонкощі використання

Новини компаній

Система вирівнювання плитки (СВП) – це інноваційний інструмент, який застосовують під час укладання плитки на підлогу або стіни. При простоті конструкції з простою системою використання, здатні значно прискорити процес укладання плитки.

Підходить для укладання керамогранітної та керамічної плитки з товщиною від 0,3 до 2 сантиметрів. Розглянемо, у чому особливості СВП та тонкощі проведення процедури.

Система вирівнювання плитки (СВП): суть, особливості та тонкощі використання, фото-1

Особливості системи вирівнювання плитки

Це простий інструмент, який складається з двох елементів – затяжки та клини. З їхньою допомогою навіть недосвідчені фахівці зможуть проводити установку плитки зі швидкістю досвідченого майстра, без шкоди результату. Основна перевага полягає в тому, що проводиться автоматичне вирівнювання двох простих суміжних елементів за аналогічним рівнем – не буде між ними перепадів висот.

Вийде ідеально рівна горизонтальна площина. Важливо те, що після закінчення робіт, коли клей застигне, не буде усадки та облицювання не поведе. Усі зазори виходять рівномірними. Для ідеального результату іноді використовуються хрестики із пластику. Досвідчені фахівці стверджують, що найбільш ефективним буде система вирівнювання плитки при проведенні робіт з великою плиткою. Рекомендується для використання при температурі вище +10С.

Інструкція з використання системи вирівнювання плитки

Високу ефективність вдається досягти тільки в тому випадку, якщо правильно використовувати інструмент СВП:

  • Потрібно змішати та нанести клей для плитки відповідно до інструкції, вибраного вами продукту.
  • Стандартно покладіть плитку на клей і вирівняйте її, щоб вона була ідеально рівною.
  • На кожній стороні потрібно встановити по 2 затискачі, відступаючи від кута по 5 сантиметрів (не рекомендується заощаджувати та встановлювати по 1 штуці).
  • По кутах встановіть хрестики із пластику, щоб зберегти рівномірний зазор між ними.
  • Впритул до ніжки затиску потрібно укласти плитку.
  • Потрібно вставити клин у затискач таким чином, щоб він щільно прилягав до поверхні кожної плитки – це нівелює зазор між краями.
  • Коли клей висохне, потрібно буде видалити верхню частину затиску та клини – це можна зробити, легко вдаривши гумовим молотком. Нижня частина затиску залишається всередині.

В результаті, ви зможете встановити плитку швидко, а якість залишається на висоті. Затискачі – це витратні матеріали, їх неможливо використовувати повторно.

Висновок

Це справжня інновація, яка підвищує якість та швидкість проведення робіт. Доступна вартість інструменту робить його доступним всім майстрам. Самі майстри неоднозначні щодо нього. Противниками виступають представники «старої школи», які звикли проводити укладання без помічників. Для новачків та професіоналів, які хочуть прискорити процес роботи, система вирівнювання плитки стане надійним помічником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...