• Головна
  • У Полтаві невідомі перешкоджали активістам «Студентської Свободи» поширювати інформаційні листівки
13:44, 6 червня 2013 р.

У Полтаві невідомі перешкоджали активістам «Студентської Свободи» поширювати інформаційні листівки

5 червня 2013 року в Полтаві представники Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, які відмовилися назватися, перешкоджали активістам "Студентської Свободи" поширювати листівки неподалік від цього навчального закладу. Свої дії невідомі пояснили тим, що нібито інформаційні листівки містять негативну інформацією про керівництво вишу.

У листівках націоналісти висловили підтримку студентам, які 15 квітня цього року відмовилися брати участь у так званому "антифашистському марші", через що нині керівництво вишу чинить на них тиск.

У листівці йшлося: "Шановний студенте! Останнім часом ПР, у лавах якої перебуває частина керівництва вашого ВНЗ, розгорнула масштабну кампанію боротьби проти вигаданого так званого "фашизму" в Україні. Для цього вони використовують адмінресурс: виганяють студентів і бюджетників на свої проплачені мітинги. У цей же час триває дерибан бюджету, відбуваються рейдерські захоплення, влада готує продаж ГТС, розкрадають багатства нашої держави та плюндрують українські цінності. Студенти вашого вишу продемонстрували свій протест проти організаторів так званого "антифашистського маршу", проігнорувавши накази керівництва ПНТУ, які змушували їх діяти в антиконституційний спосіб. Відомим став факт тиску ректорату на цих свідомих студентів. Закликаємо вас не здаватися та вести боротьбу разом нами. Зі свого боку гарантуємо допомогу юристів і народних депутатів".

Слід наголосити, що спершу націоналісти поширювали листівки біля зупинки, яка розташована за парканом неподалік ПолтНТУ, проте після зауваження, що це – територія університету активісти "Студентської Свободи" відійшли в найближчий парк. Однак невідомі особи, які не захотіли представитися, рушили за націоналістами і вже поза територією університету хапали за руки, виривали листівки і погрожували викликати правоохоронців. Свої дії вони пояснювали тим, що нібито в листівці міститься негативна інформація про керівництво вишу. Як вдалося з'ясувати згодом, особи, які перешкоджали активістам – представники ректорату: Антон Ніконов, Анатолій Мартиненко та голова студентського профкому студентів і аспірантів Ігор Рева.

Нагадаємо, що 15 квітня у Полтаві проходив так званий "антифашистський марш", на який зігнали бюджетників области та студентів полтавських вишів. Як стало згодом відомо, група студентів із ПолтНТУ відмовилася йти на мітинг, мотивуючи свої дії небажанням брати участь у подібних "регіоналівських" заходах. Нині на цих свідомих українців керівництво вишу чинить тиск.

Зазначимо, народний депутат України свободівець Олег Сиротюк зареєстрував запит до Генеральної прокуратури України з приводу порушення керівництвом ПолтНТУ закону "Про освіту", адже студентів у навчальний час примушували йти на політичний захід.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»

095-769-08-50; 050-555-14-76; 066-247-89-11

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...