• Головна
  • 5 способів допомогти дитині з математикою
14:30, 2 грудня 2021 р.
Надійне джерело

5 способів допомогти дитині з математикою

5 способів допомогти дитині з математикою

Що робити, щоб дитина захотіла вивчати математику? Ми підготували 5 практичних порад для батьків, які допоможуть їм перетворити вивчення математики для дитини на цікаву гру.

5 способів допомогти дитині з математикою, фото-1

Як зробити математику цікавою: прості поради

Якщо математика вже із самого початку в дитини йде зі скрипом, а типові завдання викликають лише нудьгу, то треба змінювати підхід. Доведено, що навчання під час гри дає найкращі результати. Ось 5 порад, як допомогти дитині з математикою, граючись:

Навчайте дитину, граючи з нею в різні ігри, що розвивають: настільні ігри, блоки, пазли й багато іншого. Важливо, щоб ігри не лише розвивали математичні навички, а й задіювали моторику, тренуючи спритність рук, включали елемент змагання, наприклад, з батьками чи братами та сестрами.

5 способів допомогти дитині з математикою, фото-2
5 способів допомогти дитині з математикою, фото-3

Зробіть комп'ютер, смартфон чи планшет своїми союзниками та встановіть на них математичні ігри та додатки. Можна завантажувати навчальні відео з YouTube. Також можна через інтернет записати дитину до онлайн-школи Матема, де є курси з математики для дітей різного віку, складені таким чином, щоб у цікавій ігровій формі вивчати спочатку прості арифметичні дії, а потім поступово переходити до більш складних.

Якнайчастіше демонструйте дітям практичне застосування математики в їхньому повсякденному житті, тому що вони хочуть знати, чому вони вивчають цей предмет. Як це зробити? Готуючи разом, випікаючи торти, визначаючи час чи температуру, рахуючи гроші в магазині, вимірюючи відстані кроками на прогулянці тощо.

Поєднайте математику з мовою та літературою. Допоможіть своїй дитині навчатися, використовуючи розповіді, дитячі вірші й пісні, які ілюструють математичні концепції та допомагають їх запам'ятовувати.

5 способів допомогти дитині з математикою, фото-4
5 способів допомогти дитині з математикою, фото-5

Будьте обережні з тим, які слова ви використовуєте, коли розмовляєте з дитиною про вивчення математики. Намагайтеся не говорити: «Я теж не любив математику», або «Математика справді складна». Натомість переконайте дитину, наскільки захоплюючим може бути розв'язання складних завдань і наскільки важливими є вправи та наполегливість у роботі для розвитку математичного мислення.

Навчання математики не має обмежуватися викладом теорій і сухими розрахунками. Особливо це стосується дітей молодшого віку. Переконайтеся, що дитина має якомога більше можливостей для гри і що вивчати математику їй дійсно цікаво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #діти #математика #вчитель #батьки #поради

Коментарі

Оголошення
live comments feed...