• Полтавські рятувальники перемогли міліцію
10:05, 4 червня 2013 р.

Полтавські рятувальники перемогли міліцію

Правоохоронці «з’ясовували стосунки» на футбольному полі.

Минулого тижня на стадіоні «Динамо» у Полтаві відбулися змагання з міні-футболу серед  працівників правоохоронних органів Полтавщини. Ці змагання – це третій етап програми комплексних змагань «Спартакіада 2013», де у фіналі між собою зійшлися 8 команд.

На поле вийшли представники обласного управління МВС, команди Кобеляцького, Лохвицького, Котелевського райвідділів міліції, команди Миргородського та Комсомольського міськвідділів, а також футболісти Управління служби безпеки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Першість у турнірі за командою Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка перемогла у вирішальній грі з рахунком 3:1 своїх головних суперників – команду УМВС.

Друге місце, посіли міліціонери обласного управління міліції, а третє – Управління служби безпеки України в Полтавській області. На знак перемоги призери змагань отримали кубки та грамоти.