• Головна
  • 9 червня – День працівників легкої промисловості
Прес-випуск
14:04, 3 червня 2013 р.

9 червня – День працівників легкої промисловості

Прес-випуск

Щорічно в другу неділю червня відзначають своє професійне свято працівники легкої промисловості України. Легка промисловість Полтавщини представлена текстильним виробництвом, виробництвом одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів. Серед відомих торгових марок Полтавщини – “Ворскла”, “Мрія”, “Кремтекс”, “Рута”, “JL”, “ТІТТО”, “Vels”.

За січень–квітень 2013р. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів реалізовано продукції на 55838,8 тис.грн., або 0,3% від загального обсягу реалізованої промислової продукції по області, виробництво продукції проти січня–квітня 2012р. збільшилось на 18,8%.

За січень–квітень 2013р. вироблено 23,3 тис.шт. білизни постільної, 677,4 тис.шт. трикотажу спіднього, жіночих та дівчачих 49,9 тис.шт. костюмів, комплектів, піджаків, блейзерів, суконь, спідниць, спідниць-брюк, брюк, комбінезонів та напівкомбінезонів, бриджів та шортів, трикотажних машинного або ручного в’язання, 9,2 тис.шт. піджаків, блейзерів, 74,6 тис.шт. суконь, 28,0 тис.шт. спідниць та спідниць-брюк, 9,7 тис.шт. брюк і бриджів вовняних або з волосу тварин тонкого, з тканини з волокон синтетичних або штучних.

У підприємства з текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів станом на 1 квітня 2013р. іноземними інвесторами вкладено 5,8 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що склало 1,3% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій у промисловість області.

На підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2013р. працювало 2,7 тис. осіб, середньомісячна заробітна плата штатного працівника становила 1593 грн., що на 16,8% більше, ніж за відповідний період минулого року і на 38,9% вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1147 грн.).

Катерина Яненко – заступник начальника відділу статистики промисловості Головного управління статистики у Полтавській області

Наталія Овсянікова – начальник відділу статистики будівництва, капітальних інвестицій та інвестицій зовнішньоекономічної діяльності Головного управління статистики у Полтавській області

Тетяна Охріменко – начальник відділу статистики праці Головного управління статистики у Полтавській області

Начальник Л.В. Калашник

Яненко 2-97-03

Електронна пошта: [email protected]

Веб-сайт Головного управління статистики у Полтавській області: www.poltavastat.gov.ua

© Головне управління статистики у Полтавській області, 2013

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...