• Головна
  • Полтавська область: рятувальники ДСНС піклуються про безпеку дітей (ФОТО)
15:46, 1 червня 2013 р.

Полтавська область: рятувальники ДСНС піклуються про безпеку дітей (ФОТО)

У рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності співробітники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області організовують «уроки безпеки» у дошкільних навчальних закладах. В ході таких зустрічей рятувальники проводять бесіди із дітьми щодо дотримання правил безпечної поведінки, знання яких допоможе вберегтися від травм та врятувати життя. Також, з метою збереження життя та здоров’я дітей, вихователям надається необхідна методична допомога з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Слід зазначити, що викладачі прикладають чимало зусиль для проведення відповідної роботи із дітьми. В закладах встановлюються куточки безпеки життєдіяльності, де діти можуть почитати та побачити необхідну інформацію, дотримання якої допоможе не потрапити в біду, а отримані ними знання закріплюються практично під час проведення екскурсій до пожежно-рятувальних підрозділів області.

Дітлахи із захватом слухають розповіді рятувальників про повсякденну роботу при ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, а також мають змогу оглянути пожежну техніку, аварійно-рятувальне оснащення та спорядження, що використовується під час ліквідації надзвичайних подій.

На думку рятувальників проведення подібних заходів життєво необхідне для дітей, адже вони запам’ятовують, як потрібно діяти у разі виникнення пожеж чи будь-яких інших надзвичайних ситуацій. Тож фахівці ДСНС мають надію на те, що завдяки цій роботі, малеча буде завжди обережна у повсякденному житті і не потрапить у біду.

001

 

016

 

054

 

057

 

555

 

749

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...