• Головна
  • Як правильно вибрати сейф для зберігання зброї?
Новини компаній
16:00, 10 листопада

Як правильно вибрати сейф для зберігання зброї?

Новини компаній

Питанням безпечного зберігання зброї потрібно зайнятися ще до того, як вона буде придбана. Згідно із законодавством України, будь-яка вогнепальна, службова и спортивна зброя має зберігатися у сейфі, а її власник має забезпечити виконання відповідних норм зберігання.

Сейфи для рушниць, гвинтівок та пістолетів мають розташовуватися там, де проживає власник. Це має бути окрема конструкція з надійним внутрішнім замком. До того ж, сейф має бути вбудованим чи зафіксованим до підлоги або стіни, а зброя у ньому має зберігатися розрядженою.

Замовити надійний та недорогий сейф для зберігання зброї можна в інтернет-магазині Svitzamkiv з доставкою по всій Україні.

Як правильно вибрати сейф для зберігання зброї?, фото-1

Поради з вибору сейфа для зброї

Перше, на що звертає увагу людина, що планує придбати такий виріб — це ціна. Ці захисні конструкції існують у бюджетному ціновому сегменті, стандартному, та у преміум-класі. Для зберігання звичайної зброї буде достатньо бюджетного або стандартного сейфу, але якщо ви володієте нагородною зброєю, або навіть колекційною, є сенс придбати менш дешевий, але більш надійний виріб.

Ще один параметр, який потрібно враховувати при виборі сейфу — його розміри. По-перше, вони мають відповідати розмірам зброї, а по-друге, якщо ви розраховуєте на розширення свого арсеналу, це потрібно врахувати і у розмірах сейфового сховища. Про всяк випадок рекомендується замовляти одразу трохи більший за розмірами сейф — це застрахує від неприємностей у майбутньому. До того ж, боєприпаси теж потрібно зберігати у безпечному місці, а у багатьох збройних сейфах для них передбачено окреме відділення.

При цьому такий сейф може бути з будь-яким класом захисту:

  • зламостійким;
  • вогнестійким;
  • зламовогнестійким.
Як правильно вибрати сейф для зберігання зброї?, фото-2

Обирати у даному випадку потрібно, орієнтуючись на ваші потреби з безпеки. Якщо ви плануєте зберігати у домашньому офісі або у цілому в домі звичайний пістолет, зламостійкі якості не матимуть пріорітету у порівнянні з вогнестійкими. З іншого боку, якщо ви плануєте зберігати колекційну або хоча б службову зброю, зламостійкість сейфу має велике значення.

Інтернет-магазин Світ Замків має зручні фільтри не тільки за розмірами та ціною, але й за класом зламостійкості та типом замка. У пошуку на сайті можна знайти сейфове сховище для будь-якого приміщення та на будь-який бюджет.

До того ж, сейфові сховища для зберігання зброї можуть бути різними за типом встановлення — меблевими або напольними, а також відрізнятися типом замка. Для захисту вмісту у рівній мірі використовуються системи з ключами і замки з електронним кодом. Більш того, у деяких моделях можливе поєднання двух типів замків для більш надійного захисту.

В деяких моделях також передбачено декілька полиць або окреме відділення для зберігання документів — це більш зручне рішення, якщо власник хоче поставити сейф у своєму офісі.

Як правильно вибрати сейф для зберігання зброї?, фото-3

Встановлення сейфу для зберігання зброї

Ще один важливий момент, про який потрібно пам’ятати — це тип монтажу сейфа. Спеціалісти компанії Світ Замків рекомендують слідувати чинному законодавству України та обирати моделі, що фіксуються до стіни або підлоги — саме така умова зберігання передбачена законом, і її потрібно дотримуватися.

Навіть якщо ви обрали вбудовану модель, вона все одно має бути зафіксованою — інакше створюється ризик потенційного викрадання сховища.

Для того щоб отримати кращі пропозиції для придбання збройного сейфу та швидко замовити його з доставкою Україною, ми рекомендуємо звернутися до спеціалістів інтернет-магазину Svitzamkiv за номером телефону +38 (050)-074-13-30 або +38 (097)-281-11-34.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...