• Головна
  • Фахівці із соціальної роботи допоможуть!
11:33, 30 травня 2013 р.

Фахівці із соціальної роботи допоможуть!

Відбулася чергова нарада Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Директор Центру Ольга Буднікова підбила підсумки роботи фахівців із соціальної роботи за перше півріччя, зупинившись як на здобутках та надбаннях, так і труднощах, з якими стикнулися фахівці в своїй роботі, відзначила кращих працівників. Акцентували увагу на тому, що завершився етап проходження територій з метою виявлення сімей з дітьми, що потребують допомоги. 

Також окреслили плани на майбутнє. Так, з 3 червня усі фахівці із соціальної роботи займуть свої робочі місця за адресою місто Полтава, вул. Алмазна, 2, де здійснюватимуть роботу по соціальному супроводженню сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

То ж, всіх, у кого є проблеми сімейних стосунків, виховання дітей різного віку, психологічні негаразди, запрошуємо звертатися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів. Усі послуги, які надаються спеціалістами, безкоштовні та конфіденційні.

З будь-якої життєвої ситуації завжди є вихід, але інколи його важко знайти самому! Працівники Центру покликані підтримати та допомогти вам!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...