• Головна
  • Професіоналізм тренерів – у досягненнях їх вихованців.
11:06, 31 травня 2013 р.

Професіоналізм тренерів – у досягненнях їх вихованців.

У залі шахово-шашкового клубу СК «Спартак» відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення дитячо-юнацьких спортивної шкіл юним спортсменам Полтави.

У заході взяли участь начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Ромас, майстер спорту міжнародного класу Радянського союзу, 35-кратна чемпіонка України, призер Олімпійських ігор в Сеулі, чемпіонка Європи Світлана Копчикова, ветеран полтавського футболу, гравець ФК «Ворскла» Юрій Мармач і директори полтавських спортивних шкіл – Андрій Петренко (СДЮШОР №2), Віктор Міць (СДЮСШ №3), Антон Ярмолюк (ДЮСШ №4), Василь Синиця (ДЮСШ №5) та Іван Шарій (ДЮСШ «Ворскла « з футболу ім. Горпинка І.І.). 

Професіоналізм тренерів – у досягненнях їх вихованців., фото-1

Зі словами привітань до випускників звернулась начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Олена Ромас:

- Знаю, що ваш шлях у спорті, як і у кожного спортсмена, не був і не буде легким. Ви мусите докладати багато зусиль, тренуєтесь годинами, не зважаючи на свій молодий вік, вже знаєте, що таке важка праця, що таке розчарування і який він - смак перемоги! І дуже приємно, що своєю працею, підіймаючись на п'єдестал, ви прославляли наше місто, захищали честь нашої країни! Я щиро дякую вам за це! І нехай з вами по життю завжди залишаться спорт і той характер, ті якості, які він у вас виховав!

Професіоналізм тренерів – у досягненнях їх вихованців., фото-2

Зі словами подяки звернулася Олена Ромас і до директорів спортивних шкіл та тренерів. Праця цих людей багатогранна і важка, адже вони не просто спортсмени, не просто вчителі, але й мають бути психологами й друзями для своїх вихованців, а нерідко й замінювати юним учням батьків.

- Про ваш професіоналізм говорять досягнення ваших учнів! – наголосила Олена Ромас. - Сьогодні серед тих, хто отримують свідоцтва - 3 майстри спорту України, 29 кандидатів у майстри спорту, срібні призери чемпіонатів України, спортсмени, які виконали дорослі розряди. Вам є чим пишатися!

Відтак, юним спортсменам були вручені свідоцтва та подарунки від управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...