• Полтавська "Ворскла" у Києві обіграла "Динамо"
18:57, 6 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" у Києві обіграла "Динамо"

6-го листопада у Києві на «Олімпійському» у матчі 14-го туру чемпіонату України київське «Динамо» приймає полтавську «Ворсклу».

У «Ворскли» варто відзначити повернення до основного складу Олів’є Тілля, який у матчі із «Чорноморцем» відбував дискваліфікацію.

Саме Тілль та цьогорічний новачок «Ворскли» Лукас Рангел стають героями першого тайму. Тілль на 34-ій хвилині подає зі штрафного, а Рангел точним ударом головою виводить полтавську команду вперед – 0:1!

На початку другого тайму Лукас Рангел має два поспіль гольових моменти. Спочатку його удар із меж воротарської блокує Кенджора, а потім той-таки Кенджора у останню мить вибиває м'яч перед ногою Рангела буквально на лінії воріт.

На 73-ій хвилині матчу арбітр зустрічі призначає пенальті у ворота киян за фол на Русланові Степанюку. До "точки" підходить Олів'є Тілль і забиває другий гол - 0:2!

Кінцівку гри "Ворскла" проводить у меншості - за дві "жовтих" картки поле залишає Кравчук. У доданий час Вітіньо відіграє один м'яч, але більшого "Динамо" зробити не може. 2:1 - надзвичайно важлива перемога "Ворскли" у Києві.

Нагадаємо, раніше інший полтавський клуб - СК "Полтава" - вдома обіграв "Перемогу" із Дніпра.