Новини компаній
17:35, 13 жовтня 2021 р.

Чоловічі браслети

Новини компаній

Ще недавно прихильники класичних тенденцій стверджували, що єдина прикраса, доступна справжньому чоловікові - годинник, а все інше несолідно та краще залишити їх жінкам. Однак зараз гендерні межі стоншуються, а суспільство дотримується все більш демократичних поглядів. Це стало однією з причин, по якій браслети для чоловіків міцно входять в життя багатьох представників сильної статі. Парадоксально, що спочатку даний аксесуар був переважно чоловічою прерогативою. Ще в первісну епоху він виконував дві основні функції: служив амулетом, що мав захищати від злих духів, і демонстрував соціальний статус і військові навички власника, бо виготовлявся частіше з трофейних матеріалів, за які треба було поборотися на полюванні, а саме іклів, кісток або шкіри тварин .

У Давньоєгипетській та Давньоримській цивілізаціях широко використовувалися напульсники та наручи, які були важливою деталлю амуніції. В першу чергу вони захищали руки бійця від ударів меча. Особливо поширеними були стьобані тканинні та бронзові вироби.

Середньовіччя з його аскетичним укладом стало нелегким часом для прикрас - їх могли дозволити собі виключно аристократи та інші представники знатного стану.

Зате 18 століття стало розквітом ювелірної справи, представивши світу вироби з благородних металів, інкрустовані камінням, з тонкою роботою та вигадливим дизайном.

Відмінною рисою чоловічих аксесуарів 19 століття стали лаконічність, повсякденний вигляд і практичність.

Друга половина 20 століття принесла з собою молодіжну естетику, властиву для субкультур. Тут превалює бажання підкреслити брутальність образу за допомогою шкіри з металевими вставками у вигляді заклепок і шипів і відсилання до байкерських мотивів, стімпанку та важкої музики.

Чоловічі браслети, фото-1

Сучасний асортимент настільки різноманітний, що дозволяє купити браслет для кожного стилю, з будь-яких матеріалів і цінового діапазону:

  • Шкіряні - один з найбільш популярних трендів, який дає простір фантазії та дозволяє реалізувати безліч можливостей за рахунок піддатливості матеріалу та його здатності вигідно поєднуватися з ланцюжками, вставками з каменю, заклепками та шнурками. Лаконічний дизайн і непомітні відтінки роблять їх ідеальними супутниками не тільки повсякденного образу, але і для ділового стилю.

  • З яхтових шнурків. Відмінна альтернатива попередньому варіанту завдяки своїй доречності, при цьому підкреслюють бунтарську натуру володаря, його тягу до пригод і освоєння нових земель.

  • З намистинами. Являють собою річ з дорогоцінних або виробних каменів в комбінації з основою з дерева, шкіри, текстилю або металу, в тому числі золота або срібла. При виборі каменю основними факторами стають їх здатність впливати на різні сфери життя або приналежність господаря до певного знаку зодіаку.

  • З ланцюжків. Варіант, який став класикою. Універсальність укупі з різноманіттям плетінь дозволяють вибрати прикрасу, яке підкреслить Вашу індивідуальність, при цьому не привертаючи надмірної уваги.

Вибираючи прикрасу, чоловіки, на відміну від жінок, зрідка керуються міркуваннями, що це красиво, естетика для них не головне. Набагато більше уваги приділяється здатності аксесуара підкреслити мужність, залучити погляди до сили власника. Не останнє місце займає символічне значення. Це може бути нагадування про життєві цілі та мрії, пережиті приємні моменти, враження від захоплюючої подорожі. Також зараз дуже затребувані браслети для закоханих, які відразу продаються у вигляді комплекту та покликані підкреслити сумісні плани на життя, серйозність намірів і особливий рівень прихильності та близькості з другою половинкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...