• Головна
  • Полтавщина посідає 5 місце в Україні за рівнем зайнятості населення
18:22, 27 травня 2013 р.

Полтавщина посідає 5 місце в Україні за рівнем зайнятості населення

За даними Міжнародної організації праці за минулий рік, Полтавщина посідає 5 місце в Україні за рівнем зайнятості населення. Про це повідомив перший заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Юрій Кудря.

Крім того, Юрій Кудря розповів про нововведення в рамках державної програми на 2015-17 рр, щодо розвитку зайнятості і створенню робочих місць, які мають знизити рівень безробіття і поліпшити умови працевлаштування.

За його слрвами – це стимулювання роботодавців, шляхом компенсації єдиного соціального внеску, особливо для незахищених категорій громадян. Працевлаштування фахівців у селах, яким виділяється житло і допомога в розмірі 10-ти мінімальних зарплат. А в разі 10 річної праці на визначеному місці – житло переходить у приватну власність особи.

Відзначив  Юрій Кудря і користь громадських робіт для населення:«Як показує досвід останніх років, кожен 4-й після участі саме в громадських роботах працевлаштовується на постійну роботу. До того ж на тимчасових роботах є можливість отримати додатковий заробіток і люди в області охоче йдуть на такі роботи».

Зараз на Полтавщині більше 8 тис чоловік  залучених до громадських робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...