• Головна
  • Полтавські каратисти відчувають підтримку влади
15:31, 27 травня 2013 р.

Полтавські каратисти відчувають підтримку влади

ОКІА «Новини Полтавщини» відбулась прес-конференція на тему спортивних досягнень Полтавщини за участю заступника голови – керівника апарату Полтавської облдержадміністрації Валерія Пархоменка, президента Полтавської обласної Федерації Кіокушин карате Дмитра Просолова, віце-президента Національної федерації Кіокушин карате, головного тренера збірної України Сергія Всеволодова.

У ході заходу розглянули питання про популяризацію спорту серед молоді Полтавщини.
“У державі діє програма Президента «Україна для людей» і один із її важливих розділів – це розвиток спорту. Ми будемо популяризувати серед дітей та молоді спорт і підтримуватимемо масові види спорту”, – зазначив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

На сьогодні спорт в Полтавській області активно розвивається. Збільшується кількість спортивних осередків як у місті Поллтаві, так і в регіонах. Зокрема, спортивні заклади Кіокушин карате знаходяться в Миргороді, Хоролі, Кременчуці, у м.Полтава працюють 5 інструкторів. Загалом, близько 350 осіб виявили бажання займатись саме цим видом спорту.

«Протягом останніх двох років ми відчуваємо реальну підтримку з боку влади. До Чемпіонату Європи Міністерство спорту повністю профінансувало нас. Також, перед Чемпіонатом Світу держава допомогла у придбанні спортивного одягу для спортсменів», – відзначив Дмитро Просолов.

Довідково: Полтавська обласна федерація Киокушин карате, почала свою діяльність на початку 90-х років. У тому вигляді як зараз, ПОФКК була організована, зареєстрована в початки 2007 років. У цьому ж році Федерація отримала Ліцензію Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту на право діяльності. Федерація є колективним членом Українського Союзу Кіокушин карате, Української національною федерації Кіокушин карате, членом Міжнародної Організації Кіокушин кайкан.

Очолює ПОФКК Прасолов Дмитро Анатольевіч, Майстер Спорту України. Тренер Вищої категорії, Суддя Міжнародної Категорії, чорний пояс 4 Дан з Кіокушин карате.

26 – 28 квітня в Японії в м.Токіо відбувся Чемпіонат Світу по Кіокушин карате, в якому взяли участь близько 1500 чоловік із понад 40 країн. У віковій категорії 35- 40 років до 80 кг, в якій виступав Прасолов Дмитро, взяли участь 14 спортсменів з 6 країн. Дмитро зайняв 2 місце.

18 травня в м. Києві відбувся Чемпіонат Європи по Кіокушин карате в розділі Куміте і Ката. У Чемпіонаті взяли участь 220 спортсменів з 20 європейських країн. Прасолов Дмитро брав участь в розділі «ката», в якій взяли участь 18 спортсменів. В результаті Прасолов Дмитро зайняв 3 місце. Варто відзначити, що це вже друга бронзова винагорода європейського рівня в скарбничці Дмитра, а так само він доки єдиний спортсмен з України, який піднімався на Європейський п'єдестал в цьому розділі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...