• Головна
  • Чорноморська креветка, вся правда про шкоду і користь
Новини компаній
10:30, 11 жовтня 2021 р.

Чорноморська креветка, вся правда про шкоду і користь

Новини компаній

Серед усіх морепродуктів які представлені на ринку України одне з перших місць за популярністю посідають креветки. Дані представники сімейства ракоподібних є елементами багатьох страв і самі по собі є прекрасною стравою. На рину є багато різноманітних пропозицій починаючи від королівських креветок закінчуючи креветками які водяться в наших морях. Одним з найпопулярніших видів креветок вилов яких ведеться безпосередньо в Україні є чорноморська креветка. Купити чорноморську креветку оптом або у роздріб можна в багатьох магазинах, одним з яких є магазин компанії Fish-Market – Креветка чорноморська оптом.

Чорноморська креветка, вся правда про шкоду і користь, фото-1

Багато хто знає про користь креветок, вони мають великий вміст вітамінів та мінералів. Цей факт неможливо заперечити адже креветки містять кальцій, цинк, велику кількість амінокислот. В ста грамах креветок міститься 19 % від денної норми заліза. Окрім цього креветки це надзвичайно калорійний продукт. Харчова цінність ста грам креветок складає до 97 кілокалорій.

Саме через це може виникнути проблема про яку мало хто знає, а саме надлишкова вага.

Справа у тому, що в залежності від способу приготування змінюється калорійність продукту. Так якщо ви бажаєте купити чорноморську креветку оптом в Україні та обсмажити її ви отримаєте майже триста кілокалорій зі ста грам продукту. До прикладу аналогічну калорійність має бюргер з м’ясом.

Ще один ризик який виникає при через мірному вживанні креветок це підвищений рівень холестерину. Зважаючи на специфіку креветок слід вживати їх у помірних кількостях.

Чорноморська креветка оптом

Чорноморська креветка, вся правда про шкоду і користь, фото-2

Для ресторанів та різноманітних закладів харчування важливим є питання надійного постачальника. Креветка чорноморська оптом має не тільки приваблювати ціною але і відповідати всім стандартам якості. Окрім перевірки відгуків про компанію та сертифікатів слід звертати увагу на вигляд креветок.

Так якісна чорноморська креветка має мати приємний рожевий колір та бути трохи вологою.

Якщо вам пропонується креветка чорноморська оптом яка є сухою або має плями, полоси на тілі слід відмовитись, адже це основні признаки того, що креветка переморожена або зіпсована. Наявність пухирців та білих плям говорить про те що креветка оброблювалась хімічним розчином. Таку процедуру як правило проводять коли креветка зберігається без відповідних умов.

Якісні морепродукти в тому числі рачки чорноморські оптом можна придбати у перевіреної компанії Fish-Market.

Купити чорноморську креветку оптом

Чорноморська креветка, вся правда про шкоду і користь, фото-3

Fish-Market має налагоджені канали постачання та пропонує продукцію заготівля якої відбувається з використанням сухої заморозки. Цей метод дозволяє зберегти максимум корисних речовин та поживної користі. Компанія пропонує широкий асортимент морепродуктів, чорноморська креветка оптом одна з багатьох позицій представлених у магазині. Морепродукти оптом від Fish-Market забезпечать якість ваших страв за привабливими цінами.

Можна забути про пошуки в інтернеті по запиту - Креветка чорноморська оптом. Менеджери компанії запропонують індивідуальні умови постачання в залежності від ваших потреб. На всі морепродукти запропоновані у магазині Fish-Market надаються відповідні сертифікати якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...