• Головна
  • Криптовалютна біржа ВайтБІТ: огляд
Новини компаній
12:00, 7 жовтня 2021 р.

Криптовалютна біржа ВайтБІТ: огляд

Новини компаній


Криптовалютна біржа https://whitebit.com/ua вийшла на ринок у 2018 році та працює за гонконгською ліцензією. Наразі вона входить у топи CoinMarketCap за добовою відвідуваністю та обсягам торгів. 

WhiteBIT - централізований майданчик для трейдингу та обміну криптовалют. Це означає, що кошти користувачів зберігаються на холодних гаманцях платформи. Тобто отримати до них доступ третя сторона не може. Через це майданчик впровадив додаткові засоби захисту облікових записів.

Загальні можливості майданчику

Традиційно для подібних майданчиків, крім обміну, в можливостях https://whitebit.com/ua - торгівля криптовалютою. Але тут вона значно відрізняється від інших платформ, бо розділена за рівнями знань своїх трейдерів. Якщо коротко:

  • Базова: спеціально спрощений інтерфейс, а графіки та інші вікна можна розміщувати за своїм бажанням, виходячи з власних пріоритетів.

  • Професійна: ті самі ордери та інструменти, за винятком того, що можна виставляти процент від свого балансу при оформленні ордеру, тобто не вираховувати суму при розрахунку Profit&Loss (прибутку та збитків).

  • Маржинальна: це торгівля із кредитними коштами, які надає біржа. Наразі це BTC, ETH, USDT. Цей список постійно розширюються: нещодавно були додані також XRP, EOS, SHIB, SOL, DOGE и ADA.

Інші переваги торговельної платформи 

Зважаючи на відгуки користувачів у мережі Інтернет, у платформи є окрема перевага на ринку. Це SMART-стейкінг програма.

SMART-стейкінг - це можливість депонувати свої криптовалютні активи на якийсь час під відсоток. Можна сказати, що це аналог банківському депозиту, тільки у криптовалюті.

Тут є топові монети: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, а також менш поширені, типу EVS, EXDN, 2XDN тощо. Загалом станом на сьогодні 45 монет. Залишати їх можна на 10-30 днів, три місяці, пів року та рік. Список оновлюється, деякі активи можуть додаватися чи видалятися, при цьому укладені договори не анулюються. Втім, топові монети завжди є у SMART-стейкінгу Вайт Біт.

Як і у традиційній фінустанові, при достроковому розірванні договору на утримання, відсотки, нараховані до цього часу, не виплачуються. 

Перевагою є доволі високі процентні ставки. Традиційно для такого роду послуг на біржах на біткоїн пропонують від 5% річних. Вайт БІТ дає 28% на річний план по BTC та ETH, та 30% на стейблкоїн USDT.

Стосовно останнього. Ця монета прив’язана до долара і стабільно коштує 1:1 з 2014 року. Тобто з точки зору мінімізації ризиків, яка пов'язана з волатильністю криптовалют, цей план можна назвати оптимальним.

Також нещодавно на Вайт Біт зʼявилася торгівля безстроковими ф’ючерсними контрактами на криптовалюту. Характерною особливістю таких контрактів є відсутність дати їхнього закриття. Ф’ючерси дозволяють регулювати ціни на ринку за допомогою механізму нарахування фандингу, заробляти на зростанні та падінні ринку, сплачувати комісії нижче, ніж на маржинальних ринках та багато іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...