• Головна
  • Надувні басейни: характеристики та правила експлуатації
Новини компаній
20:42, 4 жовтня 2021 р.

Надувні басейни: характеристики та правила експлуатації

Новини компаній
Надувні басейни: характеристики та правила експлуатації, фото-1

Надувний басейн — найпростіша та недорога альтернатива штучної водойми. За принципом надувні конституції поділяються на:

  • надувні, що мають декілька кілець та дно, в які закачують повітря;
  • наливні, що мають одне верхнє кільце, яке піднімає конструкцію під час набирання води.

Всі басейни такого типу комплектуються картриджним фільтром замкнутого циклу. Його монтують приблизно посередині конструкції. Звичайно, такий фільтр не забезпечує забір сміття вгорі басейну та на його дні, але цілком справляється з дрібними частинками, бактеріями та мікроводоростями. Для більш ретельної фільтрації можна окремо придбати скімери або препарати хімічного очищення.

Основні правила експлуатації надувних басейнів

При установці надувних конструкцій потрібно слідувати декільком правилам:

  • перед монтажем підготувати поверхню та прибрати всі камені, колоди, велике сміття або інші предмети, здатні пошкодити дно;
  • під дно басейну постелити підстилку та уважно стежити за тим, щоб на неї не потрапляли сторонні предмети;
  • не слід розтягувати борти та дно басейну;
  • встановлюєте конструкцію так, щоб вона повністю була або на сонці, або в тіні. Таким чином Ви уникнете перепаду температур і роздування басейну;
  • придбайте тент або чохол, який захистить конструкцію від дощу, вітру, листя або пилу.

Щоб продовжити термін служби басейну Intex, перед тим як почати в ньому плавати промивайте ноги від сміття в розташованому неподалік тазу. Найчастіше механічні пошкодження дна відбуваються за рахунок дрібного гравію та каменів, що прилипли до ступень ніг. Для ремонту пошкоджень такого роду можна придбати спеціальні прогумовані латки, але якщо прокол утворився на надувний частини, то вони не допоможуть.

Якщо Ви використовуєте для фільтрації води хлор тривалої дії, закріпіть його так, щоб контейнер не стикався з бортами басейну. Він може виїсти колір полотна або зробити його крихким. Якщо Ви користуєтеся методом шокового хлорування, розчиняйте пігулки в окремій ємності, і тільки потім вилийте розчин в басейн. При появі зеленого нальоту внесіть в воду підвищену кількість альгіциду. Він знищить водорості, наліт та неприємний запах. Запобігти появі бактерій та водоростей допоможуть колоїдні системи на основі срібла. Вони безпечні для здоров’я людини та не викликають алергії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...