• Головна
  • Полтава виступила за нормальні сім'ї
11:34, 25 травня 2013 р.

Полтава виступила за нормальні сім'ї

Вчора відбувся мітинг проти нетрадиційних сімей

24 травня у Полтаві відбулася акція «Любов проти гомосексуалізму». Шеренга людей, які засуджують одностатеві шлюби, з відповідними гаслами і транспарантами рухалася від будівлі обласної держадміністрації до театру ім.М.В.Гоголя.

Марш прихильників нормальних сімей пройшов по вулиці Жовтневій, люди скандували «Гомосексуалізму – ні!». Учасників мітингу супроводжували представники міліції. Перед шеренгою бігли діти з листівками, роздавали перехожим та пропонували приєднатися. Активісти збирали підписи проти законопроекту №2342 «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

За словами організаторів, таку акцію провели у всіх регіонах України. На полтавську повинні були прийти близько 100 осіб, але на таку кількість через погодні умови мітингувальники не розраховували.

- У мене ростуть двоє синів - сказав учасник мітингу Віктор Степаненко. – Я хочу, щоб вони зростали в нормальному суспільстві, а не в якомусь «забугорному», де є батько+батько, а мати – сурогатна. Це неприродно. Може для іноземців це і нормально, але для нас таке вкрай непристойно.

Навіть проливний дощ з крупним градом не розлякав мітингувальників. Розкривши парасольки, учасники акції закликали свідомих громадян підписатися проти неприродного закону і зберегти традиційні сімейні цінності – «Мама, тато, діти». 

171546576

 171546582

 171546584

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...