• Головна
  • Анонс презентаціі новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій
12:21, 24 травня 2013 р.

Анонс презентаціі новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій

21 червня 2013 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Центральною виборчою комісією України та за організаційної підтримки ВГО «Комітет виборців України» проведе в Полтаві презентацію новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій.

Під час заходу керівний склад територіальних та окружних виборчих комісій, представники місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та ЗМІ, експерти з питань виборів зможуть ознайомитися з можливостями ресурсу, який наразі спрямований на підготовку працівників виборчкомів з проведення виборів народних депутатів України, а в перспективі може використовуватися для проведення навчання на будь-яких виборах в Україні.

Презентація розпочнеться о 10:00 за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 33, конференц-зал готелю «Палаццо». Початок реєстрації - о 9:30. Зацікавлених працівників ЗМІ прохання повідомити про свою участь за телефонами: (066) 326-09-62, (096) 212-83-15 .

Цей захід є одним із серії регіональних презентацій, що проходять протягом травня – червня 2013 року в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців». Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...