• Головна
  • У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО)
11:25, 29 вересня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО)

26 вересня у ресторані «Лілея» відбулася церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021». На червоному хіднику можна було побачити найуспішніших людей Полтавської області в сфері бізнесу, виробництва, спорту, краси, медицини тощо. Церемонія нагородження найкращих людей Полтавщини пройшла вже втретє.

Організаторка премії - Ірина Єрошенко. Вона відома у Полтаві особистість. Пані Ірина – директорка рекламної агенції «VIR-Style». А ще вона невтомна генераторка ідей та яскравих заходів. Зокрема, за її ініціативою проходять такі івенти, як конкурс краси «Міс досконалість», «Свято сім'ї», премія «Мама року», церемонія нагородження «Музичної премії Полтавщини».

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-1
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-2
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-3

Цього року переможців у 10 номінаціях відбирати за допомогою складної трирівневої системи експертної оцінки.

Спочатку незалежне експертне журі із всіх поданих заявок обирало номінантів, які пройшли у другий тур. Потім на Сайті міста Полтави 0532.ua можна було ознайомитися із номінантами та віддати свій голос за найкращих учасників. Голосування тривало з 27 серпня по 23 вересня. І останній етап – це голосування незалежного експертного журі.

Переможців обирали в таких номінаціях: «Соціальний проект року», «Людина року у медицині», «Бізнес-леді року», «Бізнесмен року», «Виробник року», «Фермер року», «Проєкт року», «Сімейний бізнес», «Людина року у дитячій індустрії», «Людина року у фітнес індустрії». Також незалежне журі на передодні премії відзначили номінантів у додаткових номінаціях «Людина Добра», «Талант та визнання» та «Спортсмен року».

Полтавці активно голосували і підтримували знайомих, друзів та кращих фахівців.

У номінації «Соціальний проєкт року» переміг Сергій Савченко – депутат обласної ради, активний член суспільства та волонтер. Він займається популяризацією та розвитком спорту в Полтавському регіоні.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-4

Найуспішнішим у номінації «Людина року у медицині» став хірург, заслужений лікар України, головний лікар КП «Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» Григорій Оксак. За час роботи Григорія Анатолійовича на посаді головного лікаря обласна лікарня стала передовою в Україні, медики з інших областей приїздять за досвідом, а також полтавські лікарі проводять виїзні тренінги.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-5

Премію «Бізнес-леді року» отримала засновниця та директор Торгового Дому «LED ENERGY» Анжела Прушковська. Окрім цього пані Анжела є депутаткою Полтавської районної ради, засновницею ГО «Сила і Розум» (організація допомагає жінкам, які потерпають від домашнього насилля), членкинею ГО «Ділові Українські Жінки».

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-6

«Бізнесменом року» став Баляшкин Денис – приватний підприємець та засновник аграрного проєкту «Fazenda», який займається промисловим вирощуванням ягід з 2016 року.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-7

Премію в номінацію «Виробник року» отримали засновники ТОВ «Віталфуд» Мотляк Богдан. Сьогодні вона відома своїми торговими марками Vital – це 100% натуральне морозиво та Scandal – це перше і єдине алкогольне морозиво на молочній основі в Україні зі смаками ваших улюблених алкогольних коктейлів, виробництвом натуральних готових страв шокової заморозки і напівфабрикатів ТМ Good Chef. Виробництво сертифіковане та відповідає вимогам ISO 220000 і HACPP

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-8

Переможцем у номінації «Фермер року» став Володимир Ярошенко. З 1991 року пан Володимир створив фермерське господарство та став першим в Україні керівником сільгосппідприємства, яке почало орендувати паї у населення.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-9

У номінації «Проєкт року» перемогу здобув Євген Ракіта. Підприємницьку діяльність почав з проєкту першої у місті автомийки самообслуговування, а у 2019 відкрив підриємство по виготовленню гофрокартонної упаковки.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-10

«Людиною року у дитячій індустрії» стала Ганна Сірий-Козак – заступник директора, філолог, викладач української мови та літератури в приватній школі «Чарівний світ».

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-11

Першість у номінації «Людина року в фітнес індустрії» здобула керівник фітнес-клубу SpartakGYM Олена Рудім. Саме ця жінка є керівником успішного проекту - фітнес-клубу SpartakGYM, тренером ФК Ворскла Полтава та приймає активну участь в житті ФК Інваспорт.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-12

На церемонії був присутній і міський голова Олександр Мамай. Йому випала честь нагородити найкращий «Сімейний бізнес». Переможцями у цій номінації стали Віталій та Марина Мостові. Саме вони є засновниками ТМ «Золота Сота» - першого в місті кейтерінгу.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-13

Окрім цього, переможцями у додатковій номінації «Спортсмен року» стали одразу три полтавця – олімпійський чемпіон з боксу Олександр Хижняк та призери Паралімпійських Ігор 2021 Євген Богодайко та Юрій Божинський.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-14
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-15

У додатковій номінації «Людина добра» першість здобув засновник фермерського господарства «Златопіль» Михайло Колісник.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-16

Також на церемонії був присутній чартер-президент «Ротарі Клуб Полтава» Олександр Удовіченко. Йому випала честь нагородити переможця особливої номінації від «Ротарі Клуб Полтава» - «Служіння понад власне Я». Першість у цій номінації здобула Анна Бойко за її соціальні проєкти «Віку Немає» (для людей віком 55+),«Навчи Мене Жити» (для тих, хто подборов або бореться з онкологією), «Відчуй свою красу» (для незрячих людей) та «Серце особливої мами».

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-17
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-18
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-19

Переможці отримали дипломи і подарунки від офіційних спонсорів заходу. Усі присутні вітали їх бурхливими оплесками та привітаннями. Того вечора було багато радісних емоцій, привітань та оплесків.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-20
У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-21

У цей вечір своїми виступами гостей церемонії порадували Сергій Супрун, Андрій Хмара, дует «Insight Girls» та гурт «Special Chic» (Володимир Смірніцький, Альона Шмельова), які також стали переможцями у окремій номінації «Талант і визнання».

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-22

Генеральний спонсор премії «Людина року Полтавщини» 2021 - Cherevko Dental Clinic. Ексклюзивний спонсор заходу – «Хата Ламінату». Цьогорічна премія пройшла за підтримки «Ротарі клуб Полтава». Головний інфопартнер премії – Інтернет-видання 0532.ua.

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Людина року Полтавщини 2021» (ФОТО), фото-23

Ще більше фото ви можете знайти у нашому фотозвіті з урочистої церемоніяї вручення премії «Людина року Полтавщини 2021»

Партнерський матеріал

Хочеш долучитися до бізнес спільноти? Або оновити товари у своєму інтернет-магазині. Є надійний вихід для кожного. Ласкаво просимо до сайту оптової торгівлі в Китаї. На цьому сайті ви можете знайти всі види товарів, які вам потрібні та дізнатись вартість доставки контейнеру з Китаю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Людина року #Полтавщина #бізнес #краса #спорт #здоров'я #церемонія #червона доріжка #медицина
Оголошення
live comments feed...