• Головна
  • Конструктивна опозиція створила умови для опалювання 109-мікрорайону
Партнерський спецпроект
18:00, 28 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Конструктивна опозиція створила умови для опалювання 109-мікрорайону

Партнерський спецпроект
Конструктивна опозиція створила умови для опалювання 109-мікрорайону

25 депутатів міської ради ухвалили довгоочікуване рішення – спрямувати гроші на роботи в котельні 109-мікрорайону, аби люди в опалювальний сезон не сиділи біля холодних батарей. Водночас міському голові не дали роздерибанити додаткових 10 мільйонів гривень незрозуміло куди й на що.

Нагадаємо, попередня сесія не відбулася через безвідповідальність Олександра Мамая, його невміння й небажання консолідувати депутатів. Він одноосібно не захотів приймати пропозиції депутатів міськради, аргументувавши, що «я так вирішив», і до конкретних рішень розмова не дійшла.

Конструктивна опозиція створила умови для опалювання 109-мікрорайону, фото-1

28 вересня конструктивна опозиція, в складі 25 людей, змусила Мамая поступитися особистими амбіціями. 16 мільйонів на котельню ТОВ «Полтаватепло» - спрямували.

Що відбулося? Опозиційні фракції відстояли правки до бюджету Полтави. Це потрібно було зробити через те, що міський голова в одному пакеті з голосуванням за теплопостачання 109-го запхнув купу необґрунтованих трат, які не були обговорені й депутати до цього не бачили їх в очі.

Зокрема, 3 мільйони на новорічну ілюмінацію у вигляді фігур «Мішка» та «Шар». Які це будуть фігури, як вони виглядатимуть, де стоятимуть, яка буде концепція розміщення? При цьому 2,4 млн. грн. Олександр Мамай вирішив зняти з освітлення пішохідних переходів і 600 тис. грн. зі встановлення світлофорів. Цікавий розподіл пріоритетів: нові новорічні іграшки, що стоятимуть місяць важливіші за ліхтарі й світлофори, які працюватимуть продовж року.

Конструктивна опозиція створила умови для опалювання 109-мікрорайону, фото-2

Ще один приклад пускання за вітром бюджетних коштів – 6,7 мільйонів гривень на «Декоративні культури» призначені не для забезпечення належного рівня роботи й благоустрою, а для перекачування грошей наближеним до мера структурам.

Результат сесії: мешканці 109-го отримали перспективу не замерзнути цієї зими, а депутати - не допустили свавілля Олександра Мамая.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міська рада #громадськість #обговорення #питання
Оголошення
live comments feed...