• Головна
  • У Полтаві створять ще один театр
10:51, 24 травня 2013 р.

У Полтаві створять ще один театр

Можливість створення експериментального театру у полтаві обговорювали не прес-конференції із представниками ЗМІ та колишнім художнім керівником театру імені Гоголя.

– Є книга, у якій описані 100 найкращих театрів світу. У першому абзаці про кожен із них написано, що театр славиться своїми експериментами. Театр полтавський, який є, ставить «Наталку Полтавку» і експериментів боїться. Ми зараз розглядаємо можливість створення нового театру, – розповів Олексій Коломійцев, колишній художній керівник театру імені Гоголя. – У Полтаві є глядач, якому потрібен різноманітний театр. Це показує і жвавий інтерес глядачів до вистав, які привезли нещодавно до Полтави на фестиваль «Зоряний шлях». Незвичайну виставу за Чеховим «Вишневий сад» дивилися на Театральній площі більще 600 чоловік.
На думку Андрія Окари, відомого журналіста, який теж завітав на прес-конференцію, у Полтаві для створення театру є всі передумови – талановиті актори і режисер-"маньяк", який піде далі, ніж постановка класики у класичному вигляді.
Нагадаємо, що опальний режисер та колишній художній керівник Полтавського обласного театру імені Гоголя Олексій Коломійцев і частина акторської трупи утворили своєрідну опозицію. Скандал розгорівся, коли з невідомих причин скасували прем’єру і кілька постановок режисера.
Сьогодні ж повідомили, що оперу Шостаковича від Коломійцева полтавські глядачі все ж побачать.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...