• Головна
  • Євген Ніколаєнко: «Завдання соціально відповідального бізнесу – формувати майбутнє Полтави»
Партнерський спецпроект
19:35, 27 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Євген Ніколаєнко: «Завдання соціально відповідального бізнесу – формувати майбутнє Полтави»

Партнерський спецпроект
Євген Ніколаєнко: «Завдання соціально відповідального бізнесу – формувати майбутнє Полтави»

Депутат міської ради від «Рідного міста», очільник ПрАТ «Полтавський вентиляторний завод» турбується не тільки показниками роботи свого підприємства, а й не забуває про комфорт людей, які працюють і живуть поруч


Завод, яким керує Ніколаєнко, щороку виготовляє близько 5 тисяч одиниць обладнання: фільтрів, рукавних картриджів та найрізноманітніших вентиляторів. Їх купують металургійні, гірничозбагачувальні підприємства та елеватори не тільки України, а й Білорусі, Казахстану, США. Це було б неможливо без злагодженої роботи колективу, якому Євген Ніколаєнко забезпечує повний соціальний пакет. Наразі він планує спорудити для них їдальню й спортзал – для енергійного відпочинку.

Євген Ніколаєнко: «Завдання соціально відповідального бізнесу – формувати майбутнє Полтави», фото-1

Як багаторазовий призер та переможець Всеукраїнських і Міжнародних турнірів з вільної боротьби, майстер спорту Ніколаєнку важливо дбати про розвиток спортивної інфраструктури в Полтаві. Її тут катастрофічно не вистачає, адже міська влада не переймається проблемою змістовного дозвілля дітей та усвідомлення переваг здорового способу життя. Євген Ніколаєнко збудував кілька футбольних полів. Одне, спільно з підрядною організацією, облаштував поблизу власного підприємства й ГРЛ. Тут охоче займаються і дорослі, й діти.

Євген Ніколаєнко: «Завдання соціально відповідального бізнесу – формувати майбутнє Полтави», фото-2

- Минулого року я оглянув усі дитячі майданчики на Браїлках, - говорить Євген Ніколаєнко. – Побачив, що більшість із них у жахливому стані і небезпечні для дітей. Не дивно, адже встановлювали їх із сорок років тому, й майданчики без догляду зовсім розвалилися. Наша команда якраз тоді взялася їх інвентаризувати та відновлювати. Силами свого підприємства я теж почав ремонтувати й встановлювати нові дитячі майданчики. Потім пішов далі. До нас на підприємство мешканці Полтави привозили конструкції з дитмайданчиків, бо працюємо з металом. Ми дали їм, не хочу гучних слів, але справді нове життя. Дітям - радість, батькам - спокій. Це мій внесок як людини, як керівника підприємства, зрештою, як батька в спільну справу – формувати майбутнє Полтави. Саме в такому підході для мене й полягає основне завдання соціально відповідального бізнесу. А ще це - доказ того, що тільки місцева команда знає проблеми Полтави і вміє їх вирішувати.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПрАТ «Полтавський вентиляторний завод» #Ніколаєнко #Рідне місто
Оголошення
live comments feed...