• Головна
  • Що потрібно врахувати при створенні кухні?
Новини компаній
15:15, 27 вересня 2021 р.

Що потрібно врахувати при створенні кухні?

Новини компаній

Вам потрібна нова кухня? З чого почати її облаштування та на що зважати у процесі? Розповідаємо, як створити комфортну кухню покроково.

1. Бюджет

Найголовніше – бюджет. Визначаємо, скільки готові витратити, і відразу додаємо до суми орієнтовно 20% на непередбачувані витрати. Бюджет – це основний критерій, відповідно до якого визнається ціновий сегмент матеріалів: преміум, середній чи низький. На Viyar Bazar ви можете зробити попередній розрахунок потрібної кухні та переглянути вартість всіх комплектуючих. Порада: додавайте або виключайте матеріали, шукайте аналоги та підбирайте варіанти, які в результаті чітко впишуться до встановленого бюджету.

2. Планування і тип кухні 

Накресліть орієнтовну схему майбутньої кухні. Перед створенням свого ескізу пошукайте зразки схожих планувань в інтернеті. Наприклад, ваше приміщення площею 6 м². Для такого варіанту підійде лише лінійна чи Г-подібна кухня. Або ж загугліть кухню з потрібною площею – і вам запропонують безліч варіантів. А ще не забувайте про ідеї з Pinterest. 

Підбирайте тип кухні, враховуючи не лише побажання, а й розміри вашого приміщення. Порада: якщо у вас кухня квадратної форми та невеликих розмірів, вибирайте Г-подібне планування. Приміщення прямокутне? Тоді варто розмістити кухонний гарнітур у дві лінії. Якщо кухня велика, встановіть ще й острів як додаткову робочу зону.

3. Стиль інтер'єру

Плануючи кухню, ви вже орієнтовно уявляєте її майбутній дизайн. Однак, вибираючи стиль інтер'єру (класику, мінімалізм, прованс тощо), врахуйте дизайн інших приміщень у вашому домі. Це потрібно, щоб все виглядало гармонійно і не розділяло загальний інтер'єр на кардинально різні зони. Перегляньте всі приклади можливих рішень, як ми пропонували в пункті №2. 

4. Матеріали

Важливим етапом створення кухні є вибір матеріалів. Повний конструктор для її виготовлення ви знайдете на сайті «ВіЯр». І незалежно від стилю чи типу вона буде складатися з базового набору деталей. Знайомимо ближче:

  1. Стільниці. У світлих чи темних відтінках, уніколори чи імітації натуральних порід дерева, з глянцевим або матовим покриттям. Також оцініть переваги стільниць з антибактеріальним покриттям, які зменшать ризик розповсюдження бактерій.

  2. Фасади. Вибирайте тип фасадів для кухні відповідно до потреб: плівкові, фарбовані, акрилові, шпоновані, рамкові із ДСП чи МДФ. Будь-які фасади для будь-яких побажань.

  3. Фурнітура. Великий вибір ручок, ніжок, гачків, роликів, висувних механізмів та іншої допоміжної фурнітури для створення функціональної та зручної кухні.

  4. Бортики та цоколі. Подбайте і про деталі, які нададуть завершеного вигляду вашій кухні. 

  5. Кухонна техніка. Останній штрих – вибір якісної кухонної техніки: варильної поверхні, мийки та витяжки.

5. Внутрішнє наповнення

Вибрали матеріали? Варто подбати і про функціональне наповнення для кухонних шаф. Щоб задіяти кожен сантиметр ефективно, радимо підібрати карго, магічні кути, висувні шухляди з організаторами та лотками для зберігання кухонного приладдя тощо. 

6. Освітлення

Подбайте про освітлення функціональних зон і підсвічування затемнених ділянок кухонного гарнітура, наприклад, висувних шухляд чи полиць. Правильне освітлення робочої зони додасть більше зручності під час приготування їжі, а акцентні світильникидоповнять дизайн кухні у будь-якому стилі.

Створення кухні – процес, який потребує творчого підходу та точних вимірювань. Плануєте виконувати ці роботи з майстром або власноруч? Користуйтесь нашими порадами, надихайтеся картинками з інтернету і реалізуйте свою ідею з  якісними матеріалами, які є у «ВіЯр».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...