• Головна
  • У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця»
18:24, 23 травня 2013 р.

У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця»

Вже восьмий рік поспіль Полтавський міський центр для дітей, сім’ї та молоді збирає учасників та глядачів на традиційний фестиваль серед людей з особливими потребами «Від серця до серця».

– Фестиваль об’єднує абсолютно всіх: і за віком, і за видом творчості, - розповіла журналістам директор центру Ольга Буднікова. – Цього разу свої таланти показали 130 учасників віком від шести до сімдесяти п’яти років. Мета даного заходу – ще раз нагадати суспільству про гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до людей з особливими потребами, а також розкрити творчі здібності кожного учасника.

У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця», фото-1

Відкрив фестиваль «Від серця до серця» народний ансамбль танцю «Весна» Полтавського національного педагогічного університету.

Міська влада ніколи не залишається осторонь таких заходів, що проходять у Полтаві, тому традиційно фестиваль відбувся за підтримки мера міста Олександра Мамая.

Привітала усіх присутніх та підтримала учасників дійства заступник міського голови Світлана Порохня:

– Добра традиція існує у нашому місті, коли в останній місяць весни, у такий прекрасний, сонячний, теплий день ми проводимо свято для людей з особливими потребами. Приємно, що кожного у цьому залі об’єднує пісня, танок, поезія. Бажаю вам успіхів. Нехай кожен учасник отримає від свого виступу задоволення та радість.

У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця», фото-2

За участь у конкурсі-фестивалі подарунки отримали виключно усі учасники.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...