• Головна
  • Громадські активісти на Полтавщині закликають створити покоління вільне від СНІДу
16:30, 23 травня 2013 р.

Громадські активісти на Полтавщині закликають створити покоління вільне від СНІДу

У Лубнах пройшла презентація проекту, що має на меті зменшення темпів поширення ВІЛ – інфекції шляхом залучення молоді шкільного віку до занять з футболу та інших просвітницьких заходів.

Під час презентації представники засобів масової інформації познайомилися із можливостями сучасних форм попередження ВІЛ – інфікування серед молоді, які допомагають краще усвідомити небезпеку зараження на ВІЛ. «Залиш СНІД поза грою» - проект Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», що здійснюється в рамках програми «Вільний удар» за підтримки Корпусу миру США в Україні та благодійної організації «Грассрут Соккер».

Керівник проекту, Олександр Чепур повідомив, що під час проходження тренінгів молодь віком 12-18 років матиме змогу вивчати інформацію про ВІЛ/СНІД та здоровий спосіб життя завдяки різноманітним іграм та інтерактивним заняттям. Учасники вивчатимуть основні прийоми футболу та братимуть участь у футбольних матчах.

За задумом організаторів проекту, за допомогою поєднання тренінгів, футбольних змагань, добровільного експрес – тестування на ВІЛ та масових заходів вдасться досягнути гарних результатів, адже ефективність використання профілактики доведена загальносвітовою практикою.

Головний лікар – нарколог Лубенського обласного наркологічного диспансеру, Антон Смагін зазначив, що організатори передбачили заходи, присвячені добровільному тестуванню на ВІЛ.

Тест – системи надали в якості благодійної допомоги Міжнародний благодійний фонд «Фонд Вільяма Дж. Клінтона» за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Світлана Скиба, начальник відділу в справах сім᾽ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради підкреслила, що органи місцевого самоврядування надаватимуть допомогу в проведенні футбольних матчів та розважальних заходів.

В презентації проекту одночасно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста Лубни, волонтери та активна молодь. Інформаційну підтримку проекту надає «Молоде радіо».

Що важливо, заходи проекту пройдуть протягом літа в трьох містах: Лубни, Пирятин та Гребінка. Офіційне відкриття навчального табору призначене вже на 28 травня.

На завершення, організатори закликали створити покоління вільне від СНІДу, адже життя доводить, що ця проблема стосується кожного.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...