• Головна
  • Мешканці села Жовтневе разом із свободівцями виступають проти будівництва бітумного цеху в центрі населеного пункту
15:49, 23 травня 2013 р.

Мешканці села Жовтневе разом із свободівцями виступають проти будівництва бітумного цеху в центрі населеного пункту

21 травня 2013 року в селі Жовтневе Решетилівського району Полтавської области з ініціятиви районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" відбулося сільське віче.

На зібранні громада висловила вимогу до влади щодо негайної заборони будівництва екологічно небезпечного підприємства, яке зводить у центрі населеного пункту італійська фірма "Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.".

Як розповів заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко, вже протягом 1,5 місяця на території села Жовтневе триває будівництво підприємства, яке місцева громада охрестила цехом прийому та розливу бітуму, адже точної назви ніхто з чиновників не хоче називати.

"Прикметно, що не було проведено громадські слухання та на вимогу селян не представлено жодної проєктної документації, екологічних та санепідеміологічних висновків. Люди стурбовані, що підприємство може становити небезпеку їхньому здоров'ю. Місцеві опозиційні депутати подейкують, що ні сесія Жовтневої сільської ради, ні сесія Решетилівської районної ради не давали дозволів на дане будівництво", – повідомив націоналіст.

Щоби знайти відповіді на всі проблемні запитання, на народне віче громада села запросила голову Решетилівської районної держадміністрації Володимира Колесніченка та інших чиновників району. Однак жодного зрозумілого пояснення люди так і не отримали. Після віча розпочато збір підписів мешканців Жовтневої сільської ради проти будівництва цеху. Також було вирішено найближчим часом провести чергове віче, на яке запросити представників екологічної служби та районного санепідеміолога. Ба більше, попри запевнення голови адміністрації про те, що будівництво цеху буде зупинено, воно триває й до нині.

"Регіоналівська" окупаційна влада не звертає жодної уваги на інтереси громади. Так сталося і з селянами Жовтневого, де чиновники без жодного документа "благословили" італійську фірму на будівництво можливо екологічно небезпечного підприємства. Громада виступає категорично проти й намагатиметься всіма можливими методами перешкодити введенню в експлуатацію згаданого підприємства. Народний депутат-свободівець Олег Сиротюк надіслав відповідні звернення з приводу законности будівництва до райдержадміністрації та районної ради", – зазначив Анатолій Ханко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...